Авторські статтіТехно

З’явилося офіційне зображення нового Nokia X7

Китайські шанувальники бренду Nokia вже можуть оцінити зовнішній вигляд нового смартфона від компанії. Модель буде представлена найближчим часом.

У китайській соціальній мережі Weibo з’явилося зображення нового смартфона від компанії Nokia, офіційна презентація якого повинна відбутися найближчим часом. На зображенні не видно, що Nokia X7 модель обладнана монобровами, про яку повідомлялося раніше.

Відомо, що даний пристрій проходити під робочою назвою Phoenix, а також оснащене однокритстальною системою Snapdragon 710. Смартфон буде мати оперативну пам’ять на рівні 4 або 6 ГБ, передбачається, що екран буде безрамковий, а включатися гаджет буде від відбитка пальця – сканер буде вмонтований. Крім цього любителів фотографії зацікавить унікальна камера, яка встановлена на дану модель. Компанія виробник розказала, що вартість мобільного пристрою буде становити від 252 доларів.

Офіційна ж презентація смартфона пройде до кінця поточного року

Нагадаємо, що в розробці знаходиться ще й смартфон Nokia ТА-1131, який буде обладнань п’ятьма модулями в основній камері. Також модель буде оснащена пристроєм швидкої зарядки батареї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України