Новини

Логіка Шуфрича: Порошенко винен у тому, що прийняв рішення в липні 2014-го оборонятися, а не здав Україну Путіну

Один з новоспечених членів партії «За життя!» Нестор Шуфрич в ефірі одного з телеканалів заявив, що президент України Петро Порошенко не хоче закінчення війни на сході, тому що боїться відповідальності за те, що в липні 2014 року прийняв рішення воювати проти Росії. При цьому весь світ знає зовсім протилежне, а саме ті, що прийняв рішення воювати Путін, який напавши на Україну, а Порошенко прийняв рішення – оборонятися. Адже Все дуже просто і на поверхні. Про це у своєму відеоблозі зазначив блогер Мирослав Олешко.

Він зазначає, що, якщо керуватися логікою Нестора Шуфрича, то, виходить, що Черчілль винен, тому що прийняв рішення оборонятися, а не Гітлер, який нападав.

Також Шуфрич звинуватив Порошенка у «зубожинне» українців, підняття тарифів на комунальні послуги в Україні. Як приклад, він навів Корею, Ізраїль, яким війна не завадила піднятися. Мирослав Олешко зазначає, що екс-регіонал Шуфрич погано знає історію, а то б мав на увазі, що Корея піднімалася кілька десятиліть та з допомогою США. Шуфрич також робить вигляд, що не помічає, як всі західні лідери визнають, що Україна теж стала підніматися під час конфлікту

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України