Авторські статті

Зінкевич: Ви знаєте, скільки коштує утримання нинішнього Президента?

 Ви знали конкретні суми, які ідуть на забезпечення Офісу Президента з ваших податків?

Про це повідомила народний депутат України Яна Зінкевич.

Отож, увага. У 2021 році витрати на обслуговування Зеленського та ОПУ складуть 1 269 087 000 грн. В 2020 році на це було витрачено 912 358 000 гривень, що на 40% менше, ніж заплановано на наступний рік.

Для порівняння: утримання Адміністрації Президента та забезпечення діяльності Порошенка складало 945 мільйонів. І це найбільша сума, яка була витрачена з бюджету за час його правління.

Витрати на утримання Президента ростуть, кортеж вдвічі збільшився, Головнокомандувач дозволяє собі їхати у відпустки під час критичних для країни ситуації (наприклад, коли майже чотири доби гинув на фронті поранений Ярослав Журавель), він не проявляє належної активності у відстоюванні інтересів України на міжнародних платформах, не робить рішучих кроків, щоб подолати коронавірусну хворобу, закриває очі на факти кричущих порушень та обвинувачення у корупції людей з його оточення…

Але грошей за це хоче все більше – тепер його апетити “перевалили” вже за 1,2 мільярди.

Зеленський дуже швидко звик до розкоші та вседозволеності. Для позначення подібного типу поведінки існує давньогрецьке влучне слово “сибарит”.

Але громадяни не хочуть оплачувати хотілки однієї людини, доки нема хоча б натяків на державні гарантії, що у мільйонів буде шанс на порятунок під час кризи.

 

🔥💸 Ви знаєте, скільки коштує утримання нинішнього Президента?

⁉ Ви знали конкретні суми, які ідуть на забезпечення…

Опубліковано Яною Зінкевич Середа, 16 грудня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України