ЄС|NATOНовини з Австрії

Скоро старт: ЄС схвалить вакцину від Pfizer/Biontech вже 23 грудня?

Тепер все може піти дуже швидко: згідно з інформацією ЗМІ, уповноважений орган ЄС EMA хоче схвалити вакцину від Pfizer / Biontech 23 грудня.

Про це повідомили в колах Єврокомісії та уряду Німеччини. Крім того, вакцинація повинна початися в Німеччині вже в цьому році. EMA не захотіла підтверджувати звіти у вівторок і продовжує припускати 29 грудня. Однак не можна виключати більш раннього моменту для затвердження.

З чуток, тепер початок в Німеччині – 26 грудня. Міністр охорони здоров’я Йенс Спан підтвердив газеті: «Це хороші новини для всього Європейського Союзу». Після її затвердження вакцинацію населення почнуть якомога швидше. Виробник Biontech показав, що готовий до якнайшвидшого схвалення. Перші партії вакцини вже виготовлені і зберігаються в ЄС. Як тільки буде отримано дозвіл EMA і Комісії ЄС, можна починати відвантаження і доставку доз в центри вакцинації.

В даний час в Німеччині передбачається, що кампанія вакцинації може початися через 2-4 дня після затвердження. Тільки в першому кварталі наступного року планується ввести 13 мільйонів доз вакцини. Оскільки для повної вакцинації потрібні дві дози, це буде означати, що 6,5 мільйона німців щепитимуться протягом перших трьох місяців.

Передбачається, що близько 60 відсотків громадян Німеччини вакцинуються від коронавіруса до кінця літа 2021 року. На той час будь-який бажаючий зможе зробити щеплення. На думку експертів ВООЗ, для ефективного контролю пандемії корони необхідна вакцинація від 60 до 70 відсотків населення.

Фармацевтична компанія Biontech з Майнца і її американський партнер Pfizer подали заявку в Європейське агентство з лікарських засобів для затвердження вакцини від корони на початку місяця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України