Авторські статті

Гайдукевич: Підприємці так і не зрозуміли, що вони наробили в 19-му і далі апелюють до Зеленського

Важко сказати, що більш сумне – те, що підприємці так і не зрозуміли, що вони наробили в 19му і досі апелюють до Зеленського (звертатися до пенька, це різновид національного дзену?) … чи те, що вони в 20му ведуться на гачок Медведчука-Качури і дякують Рабіновичу та агітбудці Кремля за підтримку. Біда вчить? Та де…

Свою думку з приводу протестів ФОП-ів написав Віталій Гайдукевич у своїй сторінці Фейсбук.

Зловтішатися? Проповідувати критичне мислення? Чекати на висновки? Без шансів. Рано чи пізно ідоли падуть і зелені теж, але Богообраний Посполитий Нарід Який Ніколи Не Помиляється, придумає собі нове ідолище і призначить його одночасно і спасителем і крайнім. Ваші пропозиції, Кеп Очевидність?

Без змін:

1. кожен притомний Громадянин має душить на корню вірус “без політики”. В собі, в оточенні, в мережах. Як тільки бачиш тіло, котре верзе “давайте без політики/політиків”, лови і роби як Гамлет…Так, дрючком, бо “без політики”, це вже давно політика – політика виховання стада. А Громадянин, це той, хто хоче “не быць скотам” (с).

2. ти не цікавишся політикою? Ок, але вона вже зацікавилася тобою, а значить без варіантів – або її почнеш формувати ти, або її замість тебе сформує якийсь чорт. Альтернатив немає – хочеш кращої політики, приходь і роби її сам. Не обов’язково прям балотуватися кудись чи записуватися в партію. Вистачить бодай відкритої підтримки тієї партії, котра тобі ближча. Не бути пасивним, не ховати симпатій, знаходити однодумців, пропонувати підтримку – це також політика – політика Відповідальних Громадян (а не випадкових пасажирів). Українці мають універсальну формулу якісного єднання – свій до свого по своє. Just do it!

3. Не чекати див. Велика дорога складається із тисяч невеликих кроків. Давно вже час їх йти.
Учасники російсько-української війни, ФОПи, підприємці-ресторатори, вчителі, медики, митці, айтішніки, … (впиши себе) – вас зачекалася політика. Без вас вона ніколи не стане кращою. Так, зміни творить активна меншість, але нас має бути багато.

Інакше далі буде повний ФОП.  Фсьо Очєнь Плохо.

 

Фсьо
Очєнь
Плохо

8 000 ударів кийком – Зеленський через Авакова нараховує компенсацію за глупство своїм (колишнім?)…

Опубліковано Віталієм Гайдукевичем Вівторок, 15 грудня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України