Новини

Зими не буде: синоптики приголомшили аномальним прогнозом

Як одягатися?

Погода в Україні з 16 по 20 грудня буде нагадувати за температурними показниками середини жовтня. Синоптики попереджають про температурні аномалії в країні – друга половина грудня буде “спекотною” для нашого кліматичного регіону. В середньому температура коливатиметься на рівні +9… +15 градусів. Про це йдеться в прогнозі “Укргідрометцентру”.

Як повідомляється, вже з 16 грудня в Україні очікується суха і сонячна погода. Температура повітря традиційно в західних і південних областях буде найвищою – +7… +12 градусів. У центральних, північних та східних регіонах – +5… +9 градусів. У Києві протягом усього дня очікується +7… +9 градусів, вночі +1… +3 градуси. Вночі по всій Україні буде приблизно така ж температура, як і в столиці в цей час доби. Єдина відмінність – температура може відчуватися інакше при поривах вітру і високої вологості повітря.

На наступний день, 17 грудня, в Україні очікується потепління в середньому на 2-3 градуси відповідно для кожного регіону. Найтепліше буде у Львові та Івано-Франківську, де температура досягне свого максимуму в +15 градусів. У вівторок в Україну частково повернеться хмарність (в східних регіонах), однак синоптики вважають, що опадів очікувати не потрібно. В нічний час температура сягатиме 0… +6 градусів, при цьому вночі найтепліше буде у західних областях.

18 грудня температурна ситуація не зміниться, але небо над Україною повністю розвіється. Вже 19 грудня синоптики прогнозують дуже ясну сонячну погоду на території всієї країни, однак при цьому стовпчики термометрів трохи опустяться. У середньому, похолодання в Україні відбудеться на 1-3 градуси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України