Авторські статті

Кошкіна: Москва більше не Третій Рим – це зробила ПЦУ всього за рік свого існування

Більшість українців, на жаль, не знають, що сьогодні великий, знаменний день для становлення української держави, цей день 15 грудня вже увійшов в історію, адже саме сьогодні, але тільки рік тому була створена Православна церква України. Рік тому Москва перестала бути Третім Римом. Про це у своєму відеоблозі зазначила головний редактор «Лівого Берега», відомий журналіст Соня Кошкіна.

Вона зазначає, багато пов’язували проведення об’єднавчого собору православних церков 15 грудня і отримання Томосу з президентом Петром Порошенком, вважали, що це його політичний хід напередодні виборів, а, отже, після поразки Порошенко ПЦУ не стане, про Томос швидко всі забудуть. Сьогодні бачимо, що Порошенко вибори програв, він потрапив до парламенту, опинився в опозиції, перестав бути фігурою загальнонаціонального масштабу, не має такого впливу, як раніше, але ПЦУ не тільки не руйнується, а навпаки міцніє і затверджується в світі.

За словами Соні Кошкіної, буквально за рік ПЦУ визнали Вселенський Патріархат, Елладська та Александрійська церкви, що вже дуже хороший сигнал і немає ніякого сумніву, що через деякий час нашу церкву визнають інші православні церкви в світі. Це дуже швидка і позитивна динаміка, оскільки ПЦУ – молода структура. Ч

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України