Жителів Сходу Партія Регіонів монополізувала і “зачистила” політичне поле величезної частини нашої країни з тією ж жорстокістю

Те, що зараз відбувається навколо обласних адміністрацій у східних областях країни – трагічне, але точне підтвердження того, по якій лінії насправді проходить розкол України. Не по лінії протистояння між Заходом, Центром і Сходом, зовсім ні. А по лінії боротьби між владою і всім іншим населенням країни.

Коли мене запитують, чому на Майдані стоять в основному жителі західних і центральних областей – і, до речі, саме в цих регіонах вдалося без війни встановити контроль над адміністративними будівлями – я нагадую одну просту річ. У жителів Центру і Заходу – крім їх власної громадянської ініціативи – є політична репрезентація у вигляді опозиційних партій. У жителів Сходу таких репрезентацій немає – Партія Регіонів монополізувала і “зачистила” політичне поле величезної частини нашої країни з тією ж жорстокістю, з якою вона зараз “зачищає” обладміністрації. Схід вже не перше десятиліття живе в атмосфері самого справжнього страху і пропагандистської тиску, розходиться від Донбасу і Криму вглиб України.

Те, що таке життя не всім подобається, до речі, показали і президентські вибори 2010 року, коли багато жителів східних областей голосували за Сергія Тігіпка, що здавався їм розумною альтернативою царю “регіоналів”. Але Тігіпко віддав перевагу боротьбу за оздоровлення сходу успішному бізнесу в урядовому кріслі і на депутатської лаві, і Схід знову залишився один на один зі своїми хижими поневолювачами.

Саме тому там, на Сході, з людьми розправляються з такою демонстративною жорстокістю. На Сході і заході живуть ті, хто й раніше сприймався “регіоналами” як чужинців, яких можна розігнати тільки з водометів. Але жителі Сходу для влади – пересічні раби, яким потрібно дати урок на майбутнє, щоб більше не висовувалися і продовжували наповнювати своєю працею кубушки нахабних пройдисвітів. Тому-то їх і б’ють з такою люттю. Свої? Так, свої, але підкорені, загнані в стійло, залякані. І тому і тим, хто виходить на площі українських міст Сходу, і тим, хто в страху співчуває їм у своїх квартирах, потрібно викласти гідний урок: щоб більше ніколи не висовувалися. Щоб погодилися з розколом країни, якщо таке рішення приймуть у Москві.

Саме тому від мужності жителів східних областей України, їх готовності звільнитися від рабства і протистояти повзучої окупації своєї батьківщини залежить майбутнє нашої держави. Я добре пам’ятаю, як багато прапорів з назвами міст Сходу було на Майдані. Добре уявляю, як багато на Сході живе людей, які не бажають “бути скотами” за білоруським сценарієм. І знаю, як їм неймовірно важко у фактично знищеному, ментальному випаленому краї, замученому Голодомором, спустошеному промислової розрухою кінця 80-х і СТРИНОЖЕНИЙ злодіями, привласнив собі власність і владу. Але я в цих людей вірю.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. Андрiйчик

    Галицайдери проклятi !!!!!!!!!Заберайти своi гiмна та помиi та геть геть до смердючого лембергу!!!!!!!!!!

  2. Это бред! Автор вообще не понимает, что происходит. Какая партия регионов? Жители Востока и Юга вообще не интересуются политикой пока не возникают майданы или их работа не связана с этой областью. Никакой политической составляющей нет, промытых мозгов нет. Все нормальные люди сейчас задают вопрос:

    1. Кто ведет в бой по захвату власти?
    2. Какие силы придут на смену режиму Януковича?

    Более того, всех кто сейчас пикетирует ОГА с целью захвата, воспринимаются чужаками и говорят они не как коренные жители. Поэтому народ Юга и Востока не только не одобряет штурмы, а и добровольно готов встать на защиту. Это объективно. И не надо народ называть титушками, если люди не согласны с протестующими.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh