Авторські статті

Режим Януковича розпочав масово арештовувати очільників обласних організацій ВО “Свобода”

Щойно стало відомо, що заарештовано та вивезено у невідомому напрямку голову Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, члена Політради, помічника народного депутата України Ігоря Янківа, Віталія Подлобнікова. Зранку у Черкасах також було затримано голову обласної організації ВО “Свобода”, члена Політради Юрія Ботнара. Окрім цього, нині на допит викликано голову Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”, члена Політради Олександра Ромащенка, із яким після того, як він прибув на допит – зник зв’язок. Усім націоналістам міліціянти інкримінують буцімто участь у організації заворушень.

“У Запоріжжі Віталія Подлобнікова забрала міліція, йому інкримінують “масові заворушення”, куди саме його вивезли – зараз невідомо. Окрім цього, зранку у Черкасах затримали Юрія Ботнара – його доправили у Соснівський райвідділ міліції. Однак там розпочали відхрещуватися, мовляв нікого не затримували. Проте, мені телефонував працівник УБОЗу, який повідомив, що Юрія Ботнара затримано та доставлено у Соснівський райвідділ.

Також зараз зник зв’язок із очільником Кіровоградської обласної “Свободи” Олександром Ромащенком. Його допитували ще вчора і відпустили, нині ж, коли його знову викликали до міліції, він зник.

Вимагаємо негайно звільнити членів Політради ВО “Свобода” та припинити переслідування. Подібні примушування до миру через захоплення активістів Революції гідности у заручники не є тим способом, яким можна розв’язати надскладну ситуацію в країні”, – заявив заступник Голови ВО “Свобода”, народний депутат України Юрій Сиротюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України