Авторські статті

Депутати вимагають від Лутковської терміново виїхати до Черкас та вивчити факти тортур над затриманими

Народні депутати України Ірина Геращенко та Микола Томенко вимагають від Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської терміново виїхати до Черкас для вивчення фактів тортур та знущань над громадянами з боку представників Беркуту та провоохоронних органів. Про це повідомила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко.

Геращенко та Томенко відвідали постраждалих та травмованих у лікарні Черкас. За словами народного депутата, серед них не лише учасники акцій протесту, а і прості перехожі, які потрапили під дубини Беркуту тільки тому, що опинилися біля облради.

Ірина Геращенко зауважила, що один з затриманих – черкащанин Михайло Компанієць розповів, що повертався додому, як на нього налетів Беркут. «Хоча він підняв угору руки і кричав, що не має жодного відношення до політики, його били ногами більше 10 силовиків, затягли по землі у приміщення облради, поливали крижаною водою, витягували на мороз. За його свідченнями, серед постраждалих були і жінки», – додала депутат від «УДАРу».

Народні депутати вимагають від Лутковської терміново зайнятися своїми безпосередніми обов’язками і зупинити тортури над затриманими і протестувальниками. За словами Геращенко, в лікарню Черкас було доставлено 12 людей, а точна кількість затриманих у райвідділках, серед яких є і травмовані,

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України