Авторські статті

Жарти астрологів. Хто якась нечисть по знаку зодіаку?

Змій Горинич – Овен (21 березня – 20 квітня)

Неослабним енергія правлячої планети – Марс впливає з такою силою на бідну тварину, що всі навколо нього бігають з пропаленими дірами і пахнуть смаленим. Тому його Незгасиму турботу і увагу, як і його самого, важко не помітити.

Обпікає усіма частинами мови чесно і прямолінійно, але краще б мовчав. Змій Горинич імпульсивний, йому слід дорахувати до тридцяти і добре подумати кожною своєю головою, перш ніж летіти і творити, зруйнувавши все дощенту.
Йому не вдається приміряти чужу шкуру, жодна шкура не налізе на таку масштабну особистість. Тому це плазуюча, літаюча, спляча і вогнеметна самовпевненість, непомірна гординя і істина в останній інстанції.

Палкий прихильник ввічливій диктатури і тактовного нав’язування власної думки прицільним вогнем, але першим в бійку не полізе. У кожній бочці масивна затичка, яка прагне керувати і власником бочки, і напоєм, і бочкою.
Мислить глобально, з розмахом, сильно перебільшуючи факти. Якщо хворий на всю голову, то відразу на три, якщо уел з апетитом одного лицаря, клянеться, що уел дюжину.

Домовик – Телець (21 квітня – 21 травня)

Якщо у вас завівся в квартирі Домовик, не впадайте у відчай, вважайте, що вам дуже пощастило, ви задешево придбали Тельця, причому Золотого. Вдихніть на повні груди і більше не дихайте думайте про матеріальне, чи не задавайтеся щодня дурним питанням: «Куди поділися гроші?»

Гроші, з’являючись в будинку, відразу ж зберігаються у надійній банку, до якої вам без вагомої причини і чолобитною не добратися. Краще подумайте про що-небудь духовне, наприклад, про душу, бо Домовик, хоч турботлива і практична, але нечисть, і життя вас чекає неспокійне.

Домовик ревнивий, упертий, егоїстичний, непоступливий у спорах, так що краще мовчки погоджуватися на все. Особливо незавидна ситуація, коли ви в’їхали зі своїм самоваром Домовим, а попередні мешканці свого Домового не забрали, і у вас немає адреси, щоб висловити все, що ви про них думаєте. Якийсь час вам доведеться пожити в пеклі.

У будинку стане нестерпно жарко, вас звинуватять у всіх смертних гріхах, навколо стануть літати колючі, ріжучі предмети домашнього вжитку, вас мучать безсоння і потойбічні похмурі голоси, які нудно з’ясовують хто в домі господар. Якщо ви думали, що вас це стосується, розслабтеся і зніміть локшину з вух.

Лісовик – Близнюки (22 травня – 21 червня)

Дико мінлива натура, шампунь і кондиціонер в одному флаконі. Три хвилини тому Лісовик влаштовував вам прочухана і давав жару в країні вугілля, що не так стояли, свистіли, гриби збирали, а тепер дбайливо віє прохолодою, як кондиціонер.

А раптом ви спітніли, поки з ним з’ясовували стосунки? Тому що для того, щоб з’ясувати з Лісовиком відносини, потрібні ангельське терпіння, почуття гумору і безліч вільного часу. Послухати Лісовика, так у всіх, крім нього, руки-ноги-голова ростуть не звідти, звідки потрібно.

Доведеться вивернутися шкурою на виворіт, поміняти правий черевик на лівий, лівий на правий і винувато задкувати у справах, щоб Лісовик вас пощадив і не трендів дванадцять годин на добу на будь-яку вільно задану тему. Не сідайте на пеньок, не їжте пиріжка – вмовити, заморочити, пиріжком вдавіться.

Лісовик володіє трьома дарами: даром слова, даром справи і даром занудства, причому роздає їх даром. Керований швидконогим Меркурієм Лісовик рухливий, як ртуть, бігає, мигоче, впарюэ нікому не потрібний відвар з свіжонаритого моху. Краще нього жодна нечисть не може захламить і швидко перетворити нормальний, просторий ліс в нетрі.

Лісовик не бреше, а грає уявою, чи не плутає сліди, а жартує, не будує підступи, а розважається, не запізнюється, а затримується. Тому він чудовий політик, інтриган і талановитий критик всіх і вся, але, як і Водяний, що не гідно оцінений в рідному лісі.

Потвора – Рак (22 червня – 22 липня)

Емоційна, сентиментальна, мрійлива, чуйна, лагідна і добродушна нечисть. Двоїста, суперечлива натура, любить зміни і різноманітність, їй хочеться то до бабів, то до дівок побути то Марою домашньою, залежною, то Марою дико-вільною, болотною.

Посварившись з Водяним, біжить до будинків Домового, повертається до Водяного, розриваючись між будинком і болотом, як правило, нещасна і не зрозуміла в особистому житті. Володіє даром передбачення, якщо ви напилися з копитця, значить, козленочком станете, якщо полізли здуру топитися в болото, значить, у вас не всі вдома.

У будь-якому випадку, вам знадобиться швидка на допомогу Мара. Вона на вас душевно накричить, поставить сотню п’явок, обіллє холодною водою, вимажеться в лікувальної грязі, укутає тванню і укладе під кущ одужувати.

Потвора безкорислива, вміє зберігати секрети, ви можете їй довірити золоту монету, поки відлежувався під кущем. Вона її закопає, і до ранку у вас виросте ціле дерево, усипане золотом.

Якщо раптом дерево не виросте, а Мара забула, на якому полі дурнів закопала монету, не впадайте у відчай, головне не результат, а проявлені турбота і увага. Потвора вірний і відданий друг, потрапляючи в її клешні, ви приречені.

Кот Баюн – Лев (23 липня – 23 серпня)

Цар звірів, віддалився на сумнівний спокій, який впав у дитинство, який повернувся до витоків. Йде направо – пісню заводить, наліво – казку говорить, робить це майстерно з великою харизмою, навіть якщо не володіє ні слухом, ні голосом. Може заколисати, нехай не час, не місце, і ви спати не збиралися.

Разомлеете – заснете навіки, але будете бачити кольорові сни, як Кот Баюн йде направо – пісню заводить, наліво … Наділений інтелектом і магнетизмом, але часто страждає амнезією: «Я – не я, і кошенята не мої, де був, кого добив інтелектом, прімагнітілась намертво – не пам’ятаю ».

Великодушний і шляхетний: «Усім, кому винен – прощаю!» Любить опікати, особливо слабких: мишку, зайчика, хом’ячка, пташку, рибку. Опікується довго, ретельно, з інтересом, може потім милостиво відпустити на волю, якщо награвся.

Про нього слід невсипно дбати – годувати сметаною, свіжим м’ясом, поїти вершками, гладити по шерсті, вичісувати бліх, інакше захіреет і відмовиться побути у вас сенсом життя. Не спокушайтеся, Кот Баюн – дика тварина, як його не годуй, все в ліс дивиться. Упертий, нахабний і скажено кмітливий хижак, якщо йому потрібно отримати он ту сосиску, буде полювати, поки сосиску не здадуть на милість переможцеві.

Баба Яга – Діва (24 серпня – 23 вересня)

Насправді – це Василиса Премудра, втомлена від суєти і розчарувалася в людський породі, яку знає, як облуплену. Мізантроп і цинік, сірий кардинал на пенсії, який усамітнився в глушині для хитромудрого плетіння бісером підступів. Мирно варить зілля, сушить на зиму мухомори, щоб при нагоді пригостити зарвався в ліс ближнього.

Натура замкнута, зайво обережна, нудна і вимоглива, сім раз перевірить, навіщо ви з’явилися, і тільки один раз відріже вам хвіст по самі вуха, бо не визнає жодних компромісів, справу намагаються аль від справи литаете, середнього не дано, «після важкої оранки лежати на печі, їсти калачі »як аргумент не проходить.

Нечисть справедлива, в’їдлива і прискіплива, читає погані думки, розуміє гидоти з півслова, виражається у відповідь адекватно. Слабкий стратег, але сильний тактик, здатний отматівіровать та послати куди подалі, усучивши маленький клубочок і вказавши мітлою напрямок.

Зауваження Баби Яги часто ранять, вчинки шокують, безжалісність і холодність ображають добрих молодців, але її допомогаэ ефективна як «мертва» + «жива» вода, коли вас уже порубали в капусту. Нечисть працелюбна, нерасточітельна, господарська і бережлива, але азартна, «під настрій» може спустити на вітер накопичені кошти, граючи з Соловей Розбійник в преферанс.

У Яги в хатинці ідеальна організація праці, зілля розставлені у правильному безладі, павуки тчуть павутиння в строго відведених кутах, кіт паскудить виключно, де доведеться, миші будуються і бігають в чіткій послідовності свинями, мухи літають по наміченої траєкторії.

Баба Яга небагатослівна, стримана, але цікава, влаштовує дізнання з пристрастю через дрібниці. Обережно! Все, що плутаєте у свідченнях, буде використано проти вас.

Примара – Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Примара живе в середньовічному замку у густому тумані, особливо вранці. Таємниче, каламутне сотворыння, куди піде – не знає, що одягне – не вибрано, з ким – невідомо, навіщо – не придумало, швидше за все, взагалі нікуди не піде, тому що це потрібно вставати, тягнутися ретельно зважити всі «за» і «проти ».

Без аналізу ситуації, яку сама замутить до межі, Примара пальцем не поворухне, вухом не поведе. Приманити нечисть можна тільки «на моторошний інтерес». Прихильниця переконань, навіщо бігти, якщо можна стояти, навіщо стояти, якщо можна сидіти і навіщо сидіти, якщо можна лежати.

Нечисть не випадково уособлюють зі смертю від задухи, досить з нею пройтися по магазинах, і ви або її придушили, або самі вмерли. Бути чи не бути ось у цьому костюмчику – питання життя, смерті і ваших залізних нервів.

Примара надзвичайно гучний і настирливий привид, прилітає опівночі, до шостої години ранку гримить ланцюгами бурхливо обговорює з вами зворушливу і кумедну історію «як вона дійшла до такого життя після смерті», навіть якщо ви мовчите, позіхає і безуспішно намагаєтеся заснути.

Але Примара не так ваш нічний кошмар, скільки втілення долі-лиходійки, суцільна морока і легке потьмарення розуму. Дістати може з того світу і нетактовно, але ласкаво, винести вам мозок. Не переживайте, вдень нечисть докучати не буде, її не видно – не чути, коли мова заходить про повсякденне.

Русалка – Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада).

Якщо ви твердо вирішили скупатися, приготуйтеся до гіршого. Виховайте силу волі, запасіться терпінням, навчіться рівно дихати, купіть непромокальні гумаким і білі гумові тапочки, раптом на вашому життєвому шляху зустрінеться Русалка. Русалка буде сидіти на камінці посеред водойми і довго розчісувати свої дивні волосся чудесним гребенем, навіть якщо на голові у неї куций їжачок.

А ви повинні стирчати захопленим дурнями на березі в тапочках, з рушником напереваги, що не дихаючи, щоб ніяких кіл по воді не заважати процесу. Якщо перешкодите, Русалка втопить у вирі емоцій, заб’є до смерті гребенем і потягне на дно будувати кришталевий палац під корчем.

Натура складна, загадкова, емоційна, кидає з крайності в крайність, то сидить в озері, то лізе в пляшку на дуб, то солодко співає, то волає пожежної сиреною, то ангел, то чорт знає що. З любові до вас здатна віддати голос відьмі, і тут же перетворить вас в піну морську, тому що ось така вся мінлива і імпульсивна.

Їй можна пробачити, у неї внутрішній конфлікт між піднесеним і ницим: верхам хочеться нести свою неземну красу людям, а у низів занижена самооцінка. Русалка незалежна, неслухняна, норовлива, вислизає з будь-яких мережі, маніпулювати нечистю можна, але обережно, в їжакових велюрових рукавицях. Більше тисніть на жалість, Русалка десь дуже глибоко в душі добра і чуйна.

Лихо двооке – Стрілець – (23 листопада – 21 грудня).

Насправді, якщо розбудити Лихо двооке, коли не виспалося, то воно почне хвацько ваш відстріл. Нечисть схопить лук, стріли, подушку, що трапиться під руку, акуратно прицілиться, мружачи око … вона все робить ретельно і акуратно … ви запам’ятаєте цей прекрасний одноокий лик на всю коротке життя, залишивши науку нащадкам: не будити!

Саме про дитину-Лихо говорили: «У семи няньок дитя без ока». Воно виросло, няньки потрапили під лихий природний відбір, але невгамовність, життєрадісність і енергію через край нечисть зберегла, втім, як і безокі.

Лихо – закінчений ідеаліст і невиліковний романтик, вірить у світле майбутнє, в любов з першого погляду, в дружбу з другого, в розлучення і дівоче прізвище з третього. Наступаючи на одні й ті ж граблі, вперто закриває очі на людські пороки розкидати всюди начиння, тому гордо йде по життю з синцем під оком і рубцями на зраненому граблями серцs.

Якщо горите бажанням дізнатися про себе всю правду, не боячись стріли в попу, подушки по вухах, цибулі ріпчастої в око, сходіть до Ліхуа і поцікавтеся.

Кощій Безсмертний – Козеріг (22 грудня – 20 січня).

Натура цільна, уперта, честолюбна, вогнетривка, водонепроникна, куленепробивні і сильно вольова. Це про нього позаочі ніжно кажуть «намалювався – фіг зітреш, козлик», а в очі суворо – «сіль Землі», що справедливо, не цукор ж.

Єдина нечисть, не схильна до повноти, але не ризикуйте її обізвати ходячим супових набором, вона прощає образу, якщо тільки ви, молодий орел, сидите в темниці сирій і грюкаєте на останньому подиху ланцюгами. Керівник і стратег, бере на себе всю відповідальність за здобуте в боротьбі золото, над яким добровільно чахне.

Цінує матеріальні блага «просто так», в скрині, а не за комфорт. Ви завжди можете йому поплакатися в гомілкову кістку, він песиміст, поспівчуває так вашому горю, радикуліту і купі проблем із зубами, що відразу зрозумієте – буде гірше.

Ревнивий, але стриманий, проблему свого головного болю вирішує радикально – вашої гільйотиною. Любить самотність з Василиною Прекрасною на кухні і з дюжиною Іванів-царевичів у підземеллі, бо бурчати, філософствувати, дотепи і цінувати все прекрасне в приємній компанії веселіше.

Маніяк і азартний гравець у всьому, надзвичайно терплячий, чекати і наздоганяти може вічність, у нього є час. Вважає за краще носити повсякденний костюм м’якого, лагідного, білого, пухнастого, що не обманитесь, костюмчик зайчика приховує качку, яйце, залізний характер.

Соловей Розбійник – Водолій (21 січня – 18 лютого)

Лінива, дружня, безвідповідальна нечисть, воліє сидіти на гілках і постійно вам свистіти. Натура повітряна, пурхає по життю, ллє воду на свій млин, успішно розкручуючи колесо фортуни. Прекрасно знає що, кому і коли насвістеть лихим молодецьким посвистом, щоб у жертви заклало вуха, вона втратила орієнтацію в просторі, віддала коня, кинула зброю і дунула в різні боки.

Найчастіше Соловей Розбійник вибирає творчі професії пера і сокири. Нечисть приваблива до тремтіння в колінах, оптимістична, товариська, розливається солов’єм, тому вас мучать сумніви, може це не розбійник з великої дороги, а Робін Гуд, який відмовився від домашнього затишку, щоб дати волю і свободу нічого не підозрює подорожньому.

Соловей Розбійник допитливий і жалісливий, дбайливо перевірить, чи далеко вас понесло вітром, скільки рук-ніг ви зламали, яка кількість їстівного і недопитого у вас залишилося в торбинці. Нечисть щедро обдарована від природи, але численні таланти не встигає розвинути, все йде в свист. Креативна, але у вічному пошуку, легко будує повітряні замки, і легко їх руйнує на очах у здивованої публіки.

Водяний – Риби (19 лютого – 20 березня)

Якщо ви сіли в глибоку калюжу, вас нестримно засмоктує, ви починаєте гинути і обурено булькати, але раптом з’являється щось бліде, зелене, рішуче, яке вас тягне, як бегемота, розхвалюючи патріотично рідну калюжу, не сумнівайтеся – перед вами Водяний.

Він настільки любить своє болото, що віддає перевагу з нього не вилазити. Правда в глибині душі Водяний – Велика Золота риба, мріє про морях і коралах, небезпечні пригоди і виконувати будь-які розумні бажання, починаючи від корита і закінчуючи стовбовим дворянством.

Невиправний важкими умовами життя романтик, вірить у червоні вітрила, володіє живою уявою устриці та інтелектуальним потенціалом дельфіна. Водяний скромний, товариський, сором’язливий, знервований, коли не розуміють його піднесених поривів допомогти ближньому утриматися на плаву, ображається і надовго ховається під корч.

Душа у нечисті тонка, ранима, але на болоті жодна тварюка цього не цінує. Не проходьте з поганими намірами повз водойм, чистому душею Водяному небезпечно діяти брудними думками на нерви. Втім, Водяний воліє ухилятися від зіткнень, обтікати перешкоди, ніж боротися з ними. Завжди плаває на глибині і дивиться в корінь, до Водяному охоче тягнуться за порадами, іноді в них тонуть.

А ви себе знайшли?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.