Техно

Як розвести електропроводку в кімнаті

У цій статті ми розглянемо кілька варіантів, як розвести електропроводку в кімнаті. Перший варіант з одинарним вимикачем і другий з подвійним вимикачем. Отже приступимо.
З попередньої статті `Як розвести електропроводку по квартіре` ми в кожній кімнаті встановили по одній розподільній коробці з трижильним проводом. Значить в нашій кімнаті вже є коробка з проводом. Далі потрібно розкинути проводку по самій кімнаті.

Для цього нам знадобиться:

індикатор;
рулетка;
изолента;
трижильний мідний дріт перетином 2.5 кв. (на розетки);
трижильний мідний дріт перетином 1.5 кв. (на подвійний вимикач);
двожильний мідний дріт перетином 1.5 кв. (на одинарний вимикач і на освітлення);
розетки і вимикач.

Дуже важливо купувати якісну електропродукцію. Провод Кабель працює на ранку України з 2004 року. Продукція компанії відома та доступна по ціні. Компанія постійно працює над покращенням своєї продукції.

Насамперед ми спроектуємо, де будуть встановлені розетки і вимикач. Візьмемо круглу коробочку від розетки або вимикача і на стіні намалюємо круглі мітки. Потім встановимо по цих мітках, самі коробочки під розетки і вимикач. Далі нам потрібно розкинути саму проводку. Почнемо з розеток.

Наприклад у нас в кімнаті буде 3 розетки. Беремо рулетку і заміряємо відстань від однієї коробочки розетки до іншої. Заміряли, і додаємо туди ще 40 см. Відрізаємо шматок дроту. Таким же способом проробимо з рештою коробочками. А від останньої коробки розетки тягнемо провід в розподільну коробку. З розетками все!

Переходимо до вимикача. Заміряємо відстань від коробочки вимикача до розподільної коробки і додаємо до цього ще 40 см. Відрізаємо провід і тягнемо його від вимикача до розподільної коробки. Якщо вимикач одинарний, то провід беремо двожильний перетином 1.5 кв. Якщо ж вимикач подвійний, то провід беремо трижильний перетином 1.5 кв.

Далі розкидав саме освітлення мідним дротом перетином 1.5 кв. Якщо джерело освітлення буде 1, значить від розподільної коробки тягнемо один провід до лампочки (кам), якщо ж у нашій кімнаті буде два джерела освітлення, то тягнемо 2 дроти від розподільної коробки до лампочок.

Проводку розкинули. Тепер справа за малим. Потрібно скрутити всі дроти, які ми підвели в розподільну коробку, а також встановити самі резетки і вимикач. Для цього нам знадобиться изолента і дві схеми з’єднання. Перша схема з одинарним вимикачем

(див. Рис. 1),

а друга з подвійним вимикачем (див. Рис. 2).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.