Новини

Як вибрати приватну клініку

Років 20 тому назад лікування відбувалося по одному і тому ж сценарію: поліклініки, направлення до фахівця, довга черга і нескінченні переходи від одних дверей до інших. Винятком були лише родичі та знайомі медпрацівників, які проходили без черги, викликаючи тим самим невдоволення у решти пацієнтів.

З тих пір як з’явилися приватні клініки, ситуація значно змінилася. Тепер, якщо немає бажання простоювати в чергах, доводячи своє право на отримання лікування, можна взяти гроші і спробувати відправитися в приватну клініку. Усі клініки на сайті eHealth надають якісні послуги за певну суму, зате якісно і швидко. eHealth.com.ua – це система яка призначена полегшити вибір медичних послуг для пацієнтів та облік даних для лікарів. На сайті ви можете відібрати лікарів по категорії та історії їхніх пацієнтів.

Чому варто спробувати? Та просто тому, що не завжди яскрава вивіска гарантує якісний і відповідальний підхід до надання послуг. Існують деякі проблеми, з якими стикаються пацієнти і яких не повинні мати приватні медичні установи.

Як вибрати дійсно хорошу приватну клініку, на які нюанси звернути увагу, спробуємо розібратися.

Перше, на що впирається погляд, – це прийом в реєстратурі, або, кажучи по-сучасному, на ресепшені. Якщо на вас з найперших хвилин не звернули ніякої уваги, то, швидше за все, ця клініка не відрізняється благополуччям. Працівникам таких закладів платять достатньо, для того щоб вони не сиділи за «жебрацькі» зарплати. Відсутність старанності говорить про банальну лінь працівників або про погану організацію праці. А стояти і постукувати ногою, поглядаючи на годинник, можна і в районній поліклініці, чи не так? У хорошій клініці працівник реєстратури хоча б привітається з вами, щоб дати зрозуміти, що вас помітили і займуться вами в самий найближчий час, якщо співробітник зайнятий.

Другим показником якості є лікарі клініки і професіоналізм всього колективу. Про це може розповісти ліцензія, яка ні в якому разі не повинна бути простроченою. Прекрасно, якщо така інформація висить на видному місці, а не ховається за сімома печатками. З’ясувати профпридатність фахівця трохи складніше. Звичайно, якщо лікар володіє категорією або званням, то це вже вагомий аргумент на користь професіоналізму. Однак не зайвим буде дізнатися стаж практики фахівця, до якого ви спрямовані. Крім того, в хорошій клініці є спеціальна книга, де можна почитати відгуки про лікарів.

Хороша клініка повинна мати сертифікат на кожен вид діяльності окремо, будь то жіночі консультації або стоматологія. І, звичайно, не останнє місце займає вартість послуг. У деяких «нечистих на руку» клініках діє певна схема, згідно з якою гроші з пацієнта виманюються поступово. Тому, збираючись на прийом, краще відразу уточнити фінальну ціну, куди входить вартість і аналізів, і препаратів, і консультацій.

Вибираючи для себе відповідну приватну клініку, поспішати не варто. Краще звернутися в кілька місць і порівняти вартість, оцінити якість роботи хоча б за допомогою телефонної розмови, а по можливості краще пошукати відгуки про клініки вашого міста в Інтернеті. Адже чим професійніше підхід, тим більше позитивних думок про заснування складається у пацієнтів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.