Авторські статті

Зеленський проігнорував річницю історичного Об’єднавчого собору, на якому ратифікувала створення ПЦУ

Політичний аналітик Павло Нусс у своєму блозі пише про те, що вчора в День ліквідаторів аварії на ЧАЕС, президент Володимир Зеленський відвідав церкву МП, а точніше РПЦ в Україні, а сьогодні у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулося богослужіння на честь річниці історичного Об’єднавчого собору, на якому ратифікувала створення Православної церкви України. Президента Зеленського на богослужінні не було. Він проігнорував це святе для нашої нації історична подія.

Павло Нусс пише, тим не менш, в Україні є ті, для кого не чужі встановлені традиції. П’ятий президент Порошенко був присутній на літургії, у Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди річниці об’єднавчого собору ПЦУ. Незважаючи на те, що Зеленський проігнорував українців сьогодні віддавши переваги РПЦ в Україні вчора, потрібно зазначити, що навіть обранням президентом Зеленського не допомогло Москві зупинити становлення і визнання Української Православної Церкви.

Павло Нусс підкреслює, праворуч Порошенко продовжує жити і після того, як він перестав виконувати обов’язки президента країни – продовжуються його починання часів президентства. Це тим більш важливо, що новий президент і сформований нею влада абсолютно байдуже ставляться до становлення ПЦУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України