Життя

Астрологи: 16 грудня – день змін для багатьох знаків Зодіаку

Перевірте свій знак!

День змін у всіх сферах життя – від професії, фінансів і бізнесу до особистого життя. Активними в цей час стають навіть ті, хто до цього кілька років лежав на печі”. Якщо ви не впевнені в правильності свого рішення, краще не приймати його взагалі, в іншому випадку можливі серйозні і неприємні наслідки. Гарний час для початку поїздок – можна вирушати в подорожі і відрядження.

Овен

Потрібно проявити якість характеру, за яке вас зазвичай лають – завзятість. Як би вас не намагалися переконати в тому, що ви робите неправильно, стійте на своєму, і перемога буде на вашому боці.

Телець

Можливо, ситуація для вас буде складатися не найкращим чином. Спробуйте подивитися на неї не з трагічною, а з комічної боці, ви з подивом виявите, що проблеми розсмокталися самі собою.

Близнюки

Постарайтеся не дурити близьких людей навіть у дрібницях. Брехня цього дня дуже швидко відкриється, а зруйновані нею відносинах можуть так ніколи більше і не відновитися в колишньому обсязі.

Рак

Серед зустрічей і знайомств цього дня станеться одне, на яке слід звернути особливу увагу: людині, яка в цей час увійде у ваше життя, згодом доведеться зіграти в ньому головну роль.

Лев

На роботі не варто відмовлятися від пропозиції тільки тому, що воно здасться вам малоцікавим. З часом ви переглянете свої погляди на цей проект в кращий бік, так що не варто поступатися іншому.

Діва

Зміни, які почнуться у вашому житті в цей день, спочатку здадуться незначними, але не поспішайте робити про них поспішні висновки – з годиною смороду набудуть глобальний масштаб.

Ваги

Відстоювати свою думку можна і потрібно, але – в межах розумного: використовувати заборонені прийоми у вигляді образи незгодних все-таки не варто – не всі засоби хороші заради досягнення своїх цілей.

Скорпіон

Удача буде супроводжувати вас у всіх галузях, але особливу увагу потрібно звернути на сферу фінансів: зірки рекомендують відкривати банківські рахунку та підписувати багатообіцяючі договори.

Стрілець

Бажання прийти на допомогу тим, хто цього потребує, звичайно, гідно всіляких похвал, але не варто робити цього на шкоду власним інтересам – вистачить жертвувати собою.

Козеріг

Зустріч з людиною з минулого, яка можлива в цей день, не принесе тільки приємні спогади та емоції, але і підкаже вихід із ситуації, над вирішенням якої ви давно мрієте.

Водолій

На цей день можна призначати важливі ділові переговори – рідкісне взаєморозуміння, яке буде досягнуто, дозволить вирішити всі – навіть найскладніші – професійні питання.

Риби

На пропозицію про підвищення по службі, яке може вступити в цей час, потрібно погоджуватися, не роздумуючи, – іншого такого ж вдалого може і не статися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України