Політолог: у ОРДЛО пекло, в яке їх занурила Росія, а не Україна, сприймають саме як пекло, а не, як рай

Сьогодні ЗМІ активно поширюють новину про те, що помічник президента РФ Путіна Владислав Сурков брав участь в Москві у зустрічі такої організації, як «Союз добровольців Донбасу», де розповів про підсумки «Нормандського саміту». Він, мовляв, не бачить серйозної різниці між командами Порошенко і Зеленського, а Росія не збирається «зливати ЛНР і ДНР». Про це у своєму блозі пише політолог Олеся Яхно.

Вона зазначає, чомусь згадалося, що ще влітку Натан Дубовицький пишучи роман під назвою «Наслідування Гомеру». Це роман про Донбас, де Сурков намагається надати масштаб, героїку і взагалі якийсь сенс всієї цієї злочинно-ганебної історії з «ЛДНР». Хоча ніхто, крім російської зомбі-аудиторії, в цю героїку вже давно не вірить. Навіть у ОРДЛО все, що відбувається, всі ті пекло, в яке їх занурила Росія, а не Україна, сприймають саме як пекло, а не як рай. До речі, обізнані люди знають, що Натан Дубовицький – це псевдонім помічника Путіна Владислава Суркова.

За словами політолога, на поточний момент нічого не змінилося. Хіба що актуалізувалася внутрішня конкуренція різних груп в РФ, не за Донбас, а навколо теми Донбасу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh