Авторські статті

Зеленський. Стопами федоровича

Володимир Зеленський мабуть сам не помічає, як стрімко він іде стопами президента Януковича. А було б замислитися

Про це у себе на сторінці повідомив Дмитро Вовнянко.

Приклад Януковича – не краще, що було в історії Незалежної України і низка збігів мала б натякнути – щось відбувається не так. Судить самі.

За 14 місяців президентства Януковича було розгорнуто масштабні репресії проти головного політичного опонента Януковича – Юлії Тимошенко. На 18-му місяці її було заарештовано. Вже тоді було очевидно, арешт Тимошенко був чистим піаром – намаганням задобрити своїх виборців. З такою самою піар-метою на 14-му місяці президентства Зеленського влада намагається за абсурдними звинуваченнями заарештувати головного опонента Зеленського, п’ятого президента Петра Порошенка.

За президента Януковича розпочалися репресії проти активістів-патріотів – згадаймо «Васильківських терористів» наприклад. За президента Зеленського за гратами перебувають талановитий музикант і учасник АТО/ООС Riffmaster, волонтер Юлія Кузьменко, тощо. Єкс-нардепу і журналісту Тетяні Черновол у будівлі ДБР охорона рве зв’язку ноги, а потім її намагаються засудити за події на Майдані (!!!).

За президента Януковича почався наступ на українську мову, що виродився у закон КаКа (Ківалова-Колесніченка) – виключно під гаслом «забезпечити рівноправність мов». За президента Зеленського раз за разом піднімається тема відміни мовного закону часів Порошенка – виключно задля «рівноправності».

За президента Януковича міліція стала як годиться, надмірно застосовувати силу і чинити свавілля щодо громадян – розгін Податкового майдану, Врадіївка, тощо. За президента Зеленського ми бачимо таке саме свавілля (Кагарлик, Павлоград) і вже маємо факт побиття аспіранта КНУ ім. Шевченка та учасника АТО під Шевченківським судом.

За президента Януковича було проведено рішення про відшкодування державою Україна газу конфіскованого у структур Фірташа. Наш час. Щойно касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд компаній, пов’язаних із президентом-втікачем Віктором Януковичем. Платити такі гроші Україна зможе лише з грошей траншу МВФ, що поховає співпрацю з Фондом дуже надовго – з усіма похідними.

За президента Януковича було продовжено термін перебування російської армії (Чорноморського флоту РФ) у Криму. За президента Зеленського під гаслами «замирення» на фронті на 20% зростає кількість загиблих, а в закон про Особливий статус ОРДЛО впроваджують «Формулу Штайнмаєра» у російському її трактуванні.

За президента Януковича було засуджено автора графіті з червоною цяткою на лобі Януковича. За президента Зеленського на допити ходять волонтер Маруся Звіробій, нардеп Софія Федина та художник Сергій Поярков – за жорсткі висловлювання проти Зеленського на відеоблогах.

Ні, звісно прибічники Зеленського на те нам розкажуть про патріотичні вчинки Зеленського – достатньо зайти на будь-який зелений канал. Не здивують. За президента Януковича в Україні почали проект розробки сланцевого газу, що явно мало забезпечити енергонезалежність України від Росії. За президента Януковича міліцейський «Беркут» ледь не в перше в Незалежній Україні у Феодосії розмазав проросійську акцію кримських казачків. За Януковича, коли догосподарювалися самі, на міністерські посади запрошували представників опозиції. Все це не відвернуло Майдан і трагедію Небесної сотні.

Єдине в чому Зеленському до Януковича як до неба пішки – в умінні керувати країною. Чого-чого, а такого бардака в економіці як зараз, не було навіть за Федоровича. Зеленському варто було б про це подумати.

Звісно якщо він – президент України, а не лялька з телеекрану, за яку країною керують групи по інтересах. Бо лялька – не виправдання. Питатимуть не з тих груп – питатимуть з президента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України