Війна РФ проти України

Це не випуск курсантів У США. Це урочистий ритуал випуску молодих офіцерів у Національній академії сухопутних військ

Львівські курсанти цього року випускались, як американські у Вест-Пойнті

Уперше молоді лейтенанти сидячи слухали промови і тільки стоячи та оплесками вшановували важливі промови чи нагородження найкращих. Уперше не було стройового маршу. Усе було вишукано і мало камерну стилістику. А замість монет у небо полетіли кашкети випускників. Про це повідомили в https://armyinform.com.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску молодих офіцерів. Цього року навчання в Академії завершили понад шість з половиною сотень курсантів.

Привітати їх із закінченням навчального закладу та присвоєнням звання «лейтенант» прибули високоповажні гості – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, заступники Міністра оборони України Ігор Старобінський та Ігор Халімон, Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької церкви владика Степан Сус, представники силових структур, країн-партнерів іноземних армій, духовенство.

У роки збройного протистояння на Донбасі Академією підготовлено 18 954 офіцерів, понад 106 тисяч сержантів і солдат

Як зазначив у вступному слові начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, цьогорічна церемонія є незвичною, адже у зв’язку з пандемією відбувається за відсутності батьків, близьких та друзів випускників. Однак святковий настрій залишається незмінним.

– Панове лейтенанти, відтепер на вас покладена відповідальність за ефективне керівництво підрозділами, за вирішення бойових задач, за дії і життя підлеглих. У скрутні для українського народу часи ви не зрадили собі та своїй меті, ставши захисниками рідної землі від агресора. Будьте гідні випускників Академії минулих років – Героїв України та сотень інших достойних офіцерів, – звернувся до випускників очільник вишу генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного внесла значний внесок у розбудову війська, підготовку військових кадрів та бойових частин. У роки збройного протистояння на Донбасі Академією підготовлено 18 954 офіцерів, понад 106 тисяч сержантів і солдат.

– Серед випускників Академії – 9 Героїв України, 378 кавалерів державних нагород. А 64 її випускники віддали своє життя за свободу і незалежність України, − наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За дорученням Президента України, за особистий вагомий внесок у зміцнення  обороноздатності української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету, зразкове виконання військового обов’язку, Глава уряду нагородив орденом «За мужність» лейтенанта Андрія Дяченка, медаллю «За військову службу Україні» лейтенантів Дмитра Павлюка та Олександра Соломка, медаллю «Захиснику Вітчизни» лейтенанта Антона Нечитайла.

Більш як символічний ребрендинг традицій

До речі, 11 випускників Національної академії сухопутних військ закінчили навчання з відзнакою та золотою медаллю. А ще 67 – із дипломами з відзнакою.

Серед цьогорічних випускників Національної академії −131 учасник бойових дій, які вступали на навчання з фронту. 8із них нагороджені державними нагородами. Разом із чоловіками випускається і 21 жінка-офіцер.

Загалом цьогорічна церемонія була схожа на ту, яку проводять для випускників Військової академії США, що у Вест-Пойнті. Уперше молоді лейтенанти сидячи слухали промови і тільки стоячи та оплесками вшановували важливі промови чи нагородження найкращих. Уперше не було стройового маршу. Все було вишукано і мало камерну стилістику. А замість монет у небо полетіли кашкети випускників.

До слова, аби батьки курсантів, їхні рідні та близькі, а також усі охочі могли відчути атмосферу свята, керівництво вишу за підтримки львівської телерадіокомпанії «Перший Західний» організувало онлайн-трансляцію, яку наживо можна було переглянути на телеканалі «Перший Західний» й на численних інтернет-ресурсах Національної академії сухопутних військ.

У щасливу путь, дорогі випускники, чоловіки й жінки, які обрали найпочеснішу професію, – захист Батьківщини!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України