Війна рф проти України

Зброя української компанії змусила росіян відмовитися від одного зі своїх безпілотників

Робота засобів РЕР та РЕБ дуже рідко потрапляє на відео, але водночас ця зброя також відіграє важливу роль на полі бою

Джерело: Defence Express

Видання European Security & Defence поспілкувалося з Ярославом Калініним, генеральним директором української компанії “Інфозахист”, який розповів журналістам про важливу роль на полі бою засобів радіорозвідки та радіоелектронної боротьби та систем зв’язку.

Серед усього, у великому матеріалі від видання є досить цікавий фрагмент про ефективність застосування систем від компанії “Інфозахист” проти російських безпілотних літальних апаратів, розповідають у European Security & Defence.

Як "тиха" зброя "Інфозахисту" змусила росіян відмовитися від одного зі своїх безпілотників

Система виявлення та придушення БпЛА (дронів) R&S®ARDRONIS, інфографіка — “Інфозахист”

Так, як розповідає Калінін, російське окупаційне військо було вимушено відмовитися від використання на полі бою однієї зі своїх моделей безпілотників після низки втрат цих БПЛА у результаті ефективної роботи систем від “Інфозахисту”.

"Пластун" (PLASTUN-RP3000), фото — "Інфозахист"
“Пластун” (PLASTUN-RP3000), фото — “Інфозахист”

 

Йдеться про комбіновані заходи, коли у компанії змогли спершу успішно перехоплювати сигнали конкретної моделі ворожого безпілотника, і завдяки цьому розробити проти цього БПЛА засоби електронної протидії.

Подробиці щодо того, про яке саме озброєння “Інфозахисту” йдеться, а також який саме безпілотник тепер не літає на полі бою в Україні не повідомляються з міркувань безпеки, але тут варто відзначити сам факт того, наскільки гнучкими та ефективними можуть бути українські розробники, створюючи та удосконалюючи свої зразки ОВТ з огляду на нагальні потреби українських військових на полі бою.

Нагадаємо, що науково-виробничий центр “Інфозахист” має у своєму активі низку рішень для Сил оборони України, серед яких засоби радіоелектронної та радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби та низка інших рішень і послуг, зокрема такі системи, як комплекс РЕР “Хортиця-М” та пеленгаційний комплекс “Пластун” (PLASTUN-RP3000).

Також у серпні цього року стало відомо, що “Інфозахист” розпочав черговий етап створення комплексу РТР повітряного базування Gekata — про переваги української розробки Defense Express розповідав в окремому матеріалі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України