Зброя та наркотики: Telegram може стати «легальним» представником “чорного ринку” в інтернеті

Відмова месенджера від співпраці з держорганами розв’язує руки потенційним шахраям

Telegram набрав величезну популярність на території Росії за короткий термін. Всьому виною послужив скандал з Роскомнаглядом, який більше року безуспішно намагається заблокувати месенджер. Користувачі вважають, що «непохитність» керівництва і відмова від співпраці з держорганами є показником якості месенджера, і масово перейшли до нього.

Прочитайте про те, як WhatsApp збільшить кількість користувачів, яких зможе відстежувати

З одного боку, така незалежність виглядає як помітний рекламний хід і приваблює користувачів, з іншого – дозволяє здійснювати на своїх каналах реалізацію забороненого контенту. Співробітники месенджера запевняють, що постійно відслідковують і блокують подібні матеріали, але професіонали своєї справи не дозволять праці, від якого може залежати їхнє життя, пройти просто так. Потенційно, на Telegram-каналах можуть з’явитися матеріали з рекламою зброї, рідкісні еротичні матеріали і препарати, що викликають звикання. Мова в даному випадку йде саме про незаконну реалізацію заборонених в ряді країн матеріалів. Зброя-вкрадене, без ліцензії, незаконно перевезене і т. д., порнографічні відео-сцени насильства, дитяча еротика і порнографія, наркотики-інформація про збуті та розповсюдженні заборонених препаратів. Це лише мала частина потенційного «чорного ринку» на просторах Мережі.

Подібний контент не є особливим для так званого Даркнету – прихованої від більшості користувачів, злочинної інтернет-мережі. Але якщо Даркнет це спочатку шахрайський майданчик, доступ до якої не так просто отримати, то Telegram знаходиться у сфері простих обивателів і є абсолютно легальним і загальнодоступним. Не можна заперечувати, що в один день незалежний месенджер перетвориться в доступний кожному, «чорний ринок».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh