Українці в Чехії

У Венеції туристів оштрафували на 950 євро за приготування кави на набережній

У Венеції поліція оштрафувала двох німецьких туристів на 950 євро за те, що вони за допомогою портативної пальника вирішили приготувати каву на набережній біля мосту Ріальто. Про це повідомляє офіційний сайт муніципальних правоохоронців.

Фотографія мусульманок які миють ноги у фонтані в Карлових Варах обурила чеські соцмережі

«Співробітники затримали пару з Берліна, яка варила каву на набережній Гранд-каналу поряд з мостом Ріальто – одного з найбільш відвідуваних туристичних об’єктів міста», – йдеться в повідомленні.

Спроба влаштувати романтичний сніданок обійшлася чоловікові в 650 євро, а жінці – в 300 євро. Німців також попросили покинути місто.

«Необхідно поважати Венецію. Ті невиховані люди, які приходять сюди і роблять, що хочуть, повинні розуміти, що поліція зловить їх, покарає і вижене», — заявивши заходів Венеції Луїджі Бруньяро.

Явились в місті У 2019 року мерія прийняла нову постанову про правила поведінки в місті. Зокрема, вони забороняють використання в общественных місцях легкозаймистих речовин.

«Відтепер ми також будемо повідомляти особисті дані туристів, які підлягають висилці, в посольства і консульства їх країн. Наше місто завжди буде відкритий для всіх добропорядних гостей, альо в тій же година ми будемо непримиренні до тих, хто буде порушувати правила поведінки у Венеції», – додав Бруньяро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України