Техно

WhatsApp збільшить кількість користувачів, яких зможе відстежувати

Додаток доступний для пристроїв на KaiOS, розроблений для керування з клавіатури

У 2017 році на ринок вийшла операційна система KaiOS, яка стала проміжною ланкою між пристроями на Android і кнопковими телефонами з закритим ПО. Її перевагою є можливість установки сторонніх додатків на прості телефони без сенсорного екрану. Як стало відомо, Facebook випустив версію месенджера для KaiOS.

WhatsApp messenger є одним з найбільш поширених додатків для спілкування на Android і iOS. Але багатомільйонні прибутки ніяк не впливають на безпеку користувачів — месенджер регулярно опиняється в центрі скандалів, пов’язаних з конфіденційністю. Так, явились в місті у експерти виявили, що за допомогою дзвінка на месенджер зловмисники встановлювали шпигунське ПЗ, а на початку року творці програми самі зізналися у стеженні. Мова йде про новий алгоритм, який буде сортувати список контактів на основі «затребуваності» — інакше кажучи, після визначення контактів, з якими користувач частіше спілкується. А якщо врахувати, що Facebook часто «втрачає» інформацію, алгоритм може поставити під загрозу мільйони користувачів. Нагадаємо, навесні дані для входу в облікові записи 150 тисяч користувачів Facebook стали відомі всім співробітникам офісу компанії — файл з паролями зберігався в незашифрованому вигляді.

Єдиним способом убезпечити свої особисті дані залишається відмова від низки додатків. Багато користувачів до цих пір використовують кнопкові телефони, так як їх простота виключає всебічне керування або «зараження» вірусним ПО. Частково, для таких користувачів була розроблена KaiOS. Правда, наявність програм, які скомпрометували себе, на цій платформі підриває довіру до «кнопочному Android».

WhatsApp увеличит количество пользователей для слежки

На думку експертів, розробка WhatsApp для нової платформи збільшить кількість користувачів для стеження, так як пристрої на KaiOS поступово завойовують ринок. Так, зараз випускається більше 30 моделей телефонів, які користуються стійким попитом. Все це робить KaiOS марною системою, єдиною перевагою якої є відсутність великого сенсорного екрану, що «поїдає» батарею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.