Збори киян ухвалили резолюцію київського Народного віча

8 лютого 2014 року в колонній залі Київради відбулися збори киян, членів територіяльної громади міста Києва, де було ухвалено резолюцію з вимогами киян та надано вотум довіри опозиційним народним депутатам підготувати відповідні законопроєкти для винесення їх на розгляд Верховної Ради України. У зборах взяли участь декілька сотень киян, а також опозиційні парламентарі, депутати Київської міської ради та громадські діячі й активісти.

Виступаючи перед громадою, народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Іллєнко зазначив: “Сьогодні ми зібралися у символічному місці – в будівлі Київради, яка за ці два місяці вже перестала асоціюватися з тим, з чим її асоціювали раніше, – із закритістю, корупцією та непрозорістю. Зараз Київрада асоціюється з революцією, з надією на краще майбутнє, активністю людей та з самоорганізацією. Революційна ситуація, що склалася в країні, наклалася на унікальну ситуацію в столиці. Ніколи за всю історію Києва місто не опинялося в тій ситуації, в яку його загнала Партія регіонів і Янукович. Ситуацію, коли Київ повністю позбавлено місцевого самоврядування, де відсутні будь-які легітимно обрані народні органи. Відсутня законна міська рада, відсутній міський голова, повністю знищено базові органи міського самоврядування – районні ради. Київ отримав злочинну норму б’юджетного законодавства, коли половину київського б’юджету вилучають із міського в державний б’юджет. Я вже не кажу, в якому стані опинився Київ після незаконних забудов, після знищення історичної спадщини, в якому жалюгідному стані перебуває міське господарство. Тому сьогодні ми зібралися тут для того, щоби вимоги киян прозвучали дуже голосно і київська громада отримала їхнє виконання”.

Після обговорень проблем столиці та внесення певних пропозицій, враховуючи, що народ є єдиним джерелом влади, беручи право громадян на місцеве самоврядування, з метою недопущення узурпації влади та подальшого загострення політичного протистояння в Україні, громада столиці затвердила наступний перелік вимог: негайне звільнення всіх політв’язнів країни; невідкладне призначення виборів міського голови та депутатів Київської міської ради; ухвалення рішення про відновлення районних рад та надання їм відповідних повноважень для здійснення управління районами міста Києва; забезпечення доступу громади до місцевого самоврядування; проведення перших виборів до новоутворених районних рад у найближчий можливий строк; припинення податкової дискримінації столиці України, залишення б’юджету міста Києва 100% податку зібраного на прибуток від фізичних осіб та 20% податку на прибуток підприємств, що зареєстровані у Києві; скасування всіх обмежень щодо проведення мирних зборів громадян у столиці України; припинення руйнування історичного вигляду міста Києва і унеможливлення проведення будівництв із знесенням зелених насаджень, дитячих майданчиків, стадіонів та инших об’єктів територіяльної громади.

“Режим Януковича намагається переконати суспільство, що активні українці, які перебувають на Майдані, не здатні господарювати в своїй країні. Проте ми послідовно показуємо всьому світу, що ми – не тільки революціонери, але й люди, які здатні господарювати в своїх містах без жодної допомоги владних інституцій, які повністю себе дискредитували. Тому нам потрібно продовжувати наш рух самоорганізації, і врешті-решт всі просто забудуть про Януковича та його сатрапів”, – зазначив, виступаючи перед киянами, комендант Українського дому свободівець Юрій Левченко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

One comment

  1. А что это за “киевляне”? Это майдауны, понаехавшие с бандерлогии? Так они не киевляне. А кто такой Ильенко? Это тот толстый, неопрятный пацан, возомнивший себя представителем киевлян?. Бандеры. настоящие киевляне не ходят гадить на Крещатик. А вы, понаехавшее, галицайское племя убирайтесь нахуй с Крещатика и с Киева. Мы, киевляне, не признаём никаких Ильенко и Чумаков. Это потомки бандер, которые убивали наших дедов и отцов, матерей и Бабушек, это те кто живьём закапывал людей в Бабьем яру, это потомки военных преступников, такие же оккупанты, как и гитлеровцы, это СС “Галычина”, это “Нахтигаль”. Народ, киевляне, пора уже подыматься, иначе эти бандерлоги будут выгонять вас из ваших квартир, домов, отбирать и насиловать ваших жен. Пришло время определяться. президент – гарант, слаб, ничего не может. Власть валяется на асфальте. Украина в шаге от гражданской войны и интервенции в страну войс НАТо и америкосов.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh