Авторські статті

Збори киян ухвалили резолюцію київського Народного віча

8 лютого 2014 року в колонній залі Київради відбулися збори киян, членів територіяльної громади міста Києва, де було ухвалено резолюцію з вимогами киян та надано вотум довіри опозиційним народним депутатам підготувати відповідні законопроєкти для винесення їх на розгляд Верховної Ради України. У зборах взяли участь декілька сотень киян, а також опозиційні парламентарі, депутати Київської міської ради та громадські діячі й активісти.

Виступаючи перед громадою, народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Іллєнко зазначив: “Сьогодні ми зібралися у символічному місці – в будівлі Київради, яка за ці два місяці вже перестала асоціюватися з тим, з чим її асоціювали раніше, – із закритістю, корупцією та непрозорістю. Зараз Київрада асоціюється з революцією, з надією на краще майбутнє, активністю людей та з самоорганізацією. Революційна ситуація, що склалася в країні, наклалася на унікальну ситуацію в столиці. Ніколи за всю історію Києва місто не опинялося в тій ситуації, в яку його загнала Партія регіонів і Янукович. Ситуацію, коли Київ повністю позбавлено місцевого самоврядування, де відсутні будь-які легітимно обрані народні органи. Відсутня законна міська рада, відсутній міський голова, повністю знищено базові органи міського самоврядування – районні ради. Київ отримав злочинну норму б’юджетного законодавства, коли половину київського б’юджету вилучають із міського в державний б’юджет. Я вже не кажу, в якому стані опинився Київ після незаконних забудов, після знищення історичної спадщини, в якому жалюгідному стані перебуває міське господарство. Тому сьогодні ми зібралися тут для того, щоби вимоги киян прозвучали дуже голосно і київська громада отримала їхнє виконання”.

Після обговорень проблем столиці та внесення певних пропозицій, враховуючи, що народ є єдиним джерелом влади, беручи право громадян на місцеве самоврядування, з метою недопущення узурпації влади та подальшого загострення політичного протистояння в Україні, громада столиці затвердила наступний перелік вимог: негайне звільнення всіх політв’язнів країни; невідкладне призначення виборів міського голови та депутатів Київської міської ради; ухвалення рішення про відновлення районних рад та надання їм відповідних повноважень для здійснення управління районами міста Києва; забезпечення доступу громади до місцевого самоврядування; проведення перших виборів до новоутворених районних рад у найближчий можливий строк; припинення податкової дискримінації столиці України, залишення б’юджету міста Києва 100% податку зібраного на прибуток від фізичних осіб та 20% податку на прибуток підприємств, що зареєстровані у Києві; скасування всіх обмежень щодо проведення мирних зборів громадян у столиці України; припинення руйнування історичного вигляду міста Києва і унеможливлення проведення будівництв із знесенням зелених насаджень, дитячих майданчиків, стадіонів та инших об’єктів територіяльної громади.

“Режим Януковича намагається переконати суспільство, що активні українці, які перебувають на Майдані, не здатні господарювати в своїй країні. Проте ми послідовно показуємо всьому світу, що ми – не тільки революціонери, але й люди, які здатні господарювати в своїх містах без жодної допомоги владних інституцій, які повністю себе дискредитували. Тому нам потрібно продовжувати наш рух самоорганізації, і врешті-решт всі просто забудуть про Януковича та його сатрапів”, – зазначив, виступаючи перед киянами, комендант Українського дому свободівець Юрій Левченко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України