Завтра майдан повинен відстояти Європейську Україну, велелюдність це головне завдання

Завтра, 17 грудня о 18 год., усіх українців закликають  вийти на Майдан Незалежности у Києві на велелюдний мітинг-протест “Ні – Митному “тайожному” союзу!”

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Сьогодні ухвалили спільну резолюцію – звернення до европарламентарів із проханням не зачиняти двері перед Україною в разі, якщо 17 грудня Янукович підпише в Москві якусь угоду про якийсь союз. На це ми почули ствердну відповідь. Поляки пообіцяли підтримувати нас у будь-якому разі.

Окрім цього, ми просили, щоб европарламентарі звернулися з ініціятивою до Европейського Парламенту запровадити персональні санкції проти президента Януковича, його так званої “сім’ї” та олігархів, які не підтримують евроінтеграцію.

Навпаки, люди ще більш активно висловлюють свою позицію. І завтра теж скажуть своє рішуче “Ні!” спробам втягнути Україну у новітню російську імперію та позбавити українців европейських перспектив!

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh