Наш вибір і наша боротьба за власну гідність повертає українцям природне право бути господарем на своїй землі

Чи може щось із їхнього арсеналу зупинити наш людський наступ? Таких механізмів у них не було, немає і не буде. Вже, не зважаючи на спалені машини, розфарбовані паркани, розбиті дороги, на будь-що, що вони вчинятимуть щодо нас, – наша рішучість буде міцнішати. Всі ці випробування долі ми будемо сприймати з честю й будемо йти далі в наш, український наступ, бо сьогодні ми вже не захищаємося, а наступаємо. Цю тонку межу було перейдено – її переступили, не помітивши, і зайшли на святе. Ми прийшли заявити, що це – революція гідности, революція чести і нашого національного духу.

Про це заявив народний депутат України свободівець Ігор Швайка, виступаючи на Майдані Незалежности увечері 16 грудня 2013 року.

“Ми стоїмо на Майдані до перемоги, а тому не підемо звідси просто так. Кожен день і кожна ніч на Майдані – це кожен крок нашої, української боротьби. Це спільна боротьба усіх, хто живе в Україні, бо банда мародерів кинула виклик усім. Вона продемонстрували, що зневажає всіх, не рахується ні з ким і мівряє своє життя лише межами крадіжки одного б’юджетного року. Ми їм цього не подаруємо і покажемо, хто насправді є господарями на українській землі, бо це – Революція Гідности. А ту банду, яка сидить на Печерських пагорбах, давно треба вигнати геть та викинути на смітник української історії”, – заявив свободівець.

Також Ігор Швайка повідомив про те, що 17 грудня о 9-й ранку активісти Майдану вирушають до МВС, аби вимагати від Захарченка піти у відставку. Рух колони розпочнеться вулицею Інститутською, Шовковичною в бік вул.Богомольця, де розташоване відомство.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh