Майдани об’єднала… кухня

Серце патріотизму України б’ється на Майдані Незалежності, в Києві. Там відчувається рівність, завзяття, відданість землі, на якій ми народилися та одне одному.

Разом – ми сила! І так живе Майдан, так з колін встає нація.

Відчувається гордість за те, що саме ти народився в Україні. Ми тепер можемо похвалитися не тільки найкрасивішими жінками в світі, але і своїм миролюбством та завзятістю, якій заздрить Європа та увесь світ. Коли сотні тисяч людей повертають голови до середини Майдану та щогодини співають гімн держави відчувається радість та гордість за те, що ти саме тут, що ти тут потрібний, що ти і є – нація.

ЄвроМайдан живе своїм життям, в Майдана б’ється серце… То серце не однієї людини – то серце нації та надії, віри в себе та свого побратима.

Різні люди приїжджають на ЄвроМайдан – одні заради боротьби, інші – для підтримки, ще інші шукають віру в себе.

Не варто шукати новин з Майдану в телевізорі, не завжди потрібно звертати увагу на те, що думають інші… Потрібно хоч раз побувати там – не тільки з українцями, але і з європейцями, американцями, росіянами, грузинами. Потрібно відчути ту енергетику, щоб зрозуміти – ми – нація, яка встає з колін, це ми подаємо приклад як мирно боротися за свої права.

Влада хоче зіштовхнути нас – громадян України одне на одного та спостерігати, вичікуючи момент, щоб остаточно привласнити собі нашу землю і нас самих.

І навіть тоді, коли влада привезла людей на інший – свій майдан, ми стали ще сильнішими. Тому що добро захоплює та передається від серця до серця, його не зупинити.

Правду кажуть, що шлях до серця чоловіка пролягає через шлунок. Так само сталося і з двома, на перший погляд, різними за ціллю майданами.

Їх об’єднала кухня!

Не тільки гроші чи одяг передають в столицю, але і свої домашні консервації.

В неділю, коли третій день «працював» провладний майдан, сталася цікава історія – кинуті на призволяще та голодні мітингувальники почали вливатися в ЄвроМайдан.

На Євромайдані організовано все до дрібниць. Перебуваючи там, ви не змерзнете, не залишитися голодними, не загубитесь. А кухня на ЄвроМайдані – смачна та унікальна. Дівчата та хлопці розносять підноси з теплими напоями, канапками та солодощами. Крім того, ви завжди можете знайти щось тепле та смачне – страву від професійних кухарів, якою б пишалися гламурні ресторани.

Під час готування закарпатського бограчу привернули увагу гості з протилежної сторони барикад, які перебігають до нас.

Коли один з таких перебіжчиків підійшов до столу, помічник кухаря попросив його, щоб той хоч дейкий час залишився з нами.

Так, громадяни та політики роблять свою справу, але дуже багато робить людяність та щирість, теплий погляд та смачна страва.

Окрема подяка поварам та їхнім помічникам – вони зробили дуже багато. Не словом, а ділом показали як об’єднати українську націю.

Слава Україні!

Гавришко Андрій

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh