Вандали напали на дім британського католицького політика

Вандали напали на будинок британського депутата Якоба Ріс-Могга та автомобіль його дружини. Інцидент відбувся в той час, коли сім’я католицького політика перебувала на відпочинку в Нью-Йорку.

Нападники залишили на будинку, гаражі, авто та на окремих об’єктах подвір’я написи на кшталт «заткнись і помри», «смерть політику», а також анархічні та непристойні символи. На подвір’ї вони порозкидали презервативи і повісили їх на невеликий хрест в саду.

На даний час місцева поліція проводить розслідування нападу. Особи нападників наразі не встановлено, однак поліція вважає, що презервативи пов’язані із позицією політика щодо контролю народжуваності.

Якоб Ріс-Могг – відданий католик, батько 6 дітей, член парламенту Великої Британії. Він відкрито розповідає, що намагається кожного дня молитись на вервиці, а також надає перевагу Традиційній Латинській Месі, яка зосереджується на Євхаристії.

Він неодноразово піддавався нападам в ЗМІ через його публічні заяви про цілковите протиставлення абортам, а також про те, що «подружжя є таїнством, а рішення про те, чим є таїнство, приймає Церква, а не парламент».

Напад на його будинок політик не сприймає всерйоз. «Мені здається, що хтось мав зайве відро, чи два, фарби», – зазначив він, додаючи, що графіті вдалось легко відмити і «цей п’яний протест не матиме довготривалого ефекту», – наводить слова політика LifeSiteNews.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh