Авторські статтіТехно

Німецький астронавт з космосу показав фото 400 кілометрів посухи у Європі

В цьому році посушливе літо і справді погано позначається на європейських країнах, а фото, надіслані з космосу, і зовсім лякають.

Німецький астронавт Александер Герст зобразив з міжнародної космічної станції на відстані 400 км від Землі величезну частину суходолу Центральної Європи. Як він розповідає своїм читачам в соціальних мережах, на території, де все має бути зеленим, все виглядає коричневим, особливо, його рідна і сама центральна європейська країна – Німеччина. До речі, її в 2018 році чекає перший неврожай за останнє сторіччя. Він називає це явище «приголомшливим видовищем». Також він розповів і про повністю коричневу Португалію, назвавши її «сумішшю пилу, диму і піску».

посуха у Європі

Німець часто ділиться фотографіями з експедицій Європейського космічного агентства (ЄКА) Horizons. Минулого разу він показавши людям масові лісові пожежі в Португалії і Каліфорнії.

Між тим, у всьому світі йде «епідемія» пожеж із-за сильної засухи. Крім США та Португалії, в список потрапили і Швеція, Іспанія, Греція. Десятки тисяч гектарів горять у світі, і пожежним все складніше ліквідувати їх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України