посуха у Європі

Німецький астронавт з космосу показав фото 400 кілометрів посухи у Європі

В цьому році посушливе літо і справді погано позначається на європейських країнах, а фото, надіслані з космосу, і зовсім лякають.

Німецький астронавт Александер Герст зобразив з міжнародної космічної станції на відстані 400 км від Землі величезну частину суходолу Центральної Європи. Як він розповідає своїм читачам в соціальних мережах, на території, де все має бути зеленим, все виглядає коричневим, особливо, його рідна і сама центральна європейська країна – Німеччина. До речі, її в 2018 році чекає перший неврожай за останнє сторіччя. Він називає це явище «приголомшливим видовищем». Також він розповів і про повністю коричневу Португалію, назвавши її «сумішшю пилу, диму і піску».

Німець часто ділиться фотографіями з експедицій Європейського космічного агентства (ЄКА) Horizons. Минулого разу він показавши людям масові лісові пожежі в Португалії і Каліфорнії.

Між тим, у всьому світі йде «епідемія» пожеж із-за сильної засухи. Крім США та Португалії, в список потрапили і Швеція, Іспанія, Греція. Десятки тисяч гектарів горять у світі, і пожежним все складніше ліквідувати їх.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh