Зараз в Україні панує диктатура фашизму як панівної кліки донецького бандитського клану

На переконання народного депутата України Олександра Сича, в період правління Януковича в Україні сформувалася диктатура фашизму, уособленням якої стала панівна кліка бандитського клану “данєцкіх”, що намагається в своїх інтересах використати всю українську націю. Про це свободівець заявив у вівторок, 4 лютого 2014 року, виступаючи у Верховній Раді України.

“Найвідоміший в Европі і світі дослідник націй і націоналізму британський політолог Ентоні Смітт дав розрізнення між націоналізмом, фашизмом і нацизмом. Націоналізм – захист своєї нації, фашизм – використання власної нації в інтересах панівної кліки, нацизм – расова зверхність. Зараз в Україні панує диктатура фашизму як панівної кліки донецького бандитського клану, який намагається всю українську націю використати у своїх інтересах”, – зазначив Олександр Сич.

У виступі свободівець провів аналогію між нинішніми подіями в Україні і фантастичними творами Юрія Щербака. Зокрема, Олександр Сич підкреслив, що у книзі “Час смертохристів: Міражі 2077 року” Юрій Щербак влучно відобразив той стан, коли країною керує кримінальна кліка, що захопила владу. На жаль, цей час настав не 2077-го, а вже 2014 року.

“Єдине, в чому помилився письменник, що країною керує не сірий князь, тобто правитель кримінального світу, схований десь у сутінках, а чорний князь бандитського режиму в Україні. І ця чорнота лякає своєю очевидністю, тому що сьогодні захоплюють у заручники, викрадають і катують тих, хто хоче боротися з цією чорнотою. Але завтра ця чорнота прийде до кожного з нас і вас, члени Партії регіонів та Компартії. А при цьому я хочу нагадати одну дуже важливу філософську сентенцію. Народ – первинний, а влада – вторинна. Народ обирає владу для того, щоби правити суспільством і виконувати його волю. Якщо влада перестає виконувати волю народу і знущається над його волею, рано чи пізно він таку владу, таку диктатуру скине. Наше ж завдання як обранців народу – допомогти йому, щоби це здійснилося мирно, задля збереження суспільної злагоди, задля збереження суверенної Української держави і без того кровопролиття, на яке сьогодні штовхає українську націю бандитський донецький клан”, – наголосив Олександр Сич.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh