Авторські статті

Зараз в Україні панує диктатура фашизму як панівної кліки донецького бандитського клану

На переконання народного депутата України Олександра Сича, в період правління Януковича в Україні сформувалася диктатура фашизму, уособленням якої стала панівна кліка бандитського клану “данєцкіх”, що намагається в своїх інтересах використати всю українську націю. Про це свободівець заявив у вівторок, 4 лютого 2014 року, виступаючи у Верховній Раді України.

“Найвідоміший в Европі і світі дослідник націй і націоналізму британський політолог Ентоні Смітт дав розрізнення між націоналізмом, фашизмом і нацизмом. Націоналізм – захист своєї нації, фашизм – використання власної нації в інтересах панівної кліки, нацизм – расова зверхність. Зараз в Україні панує диктатура фашизму як панівної кліки донецького бандитського клану, який намагається всю українську націю використати у своїх інтересах”, – зазначив Олександр Сич.

У виступі свободівець провів аналогію між нинішніми подіями в Україні і фантастичними творами Юрія Щербака. Зокрема, Олександр Сич підкреслив, що у книзі “Час смертохристів: Міражі 2077 року” Юрій Щербак влучно відобразив той стан, коли країною керує кримінальна кліка, що захопила владу. На жаль, цей час настав не 2077-го, а вже 2014 року.

“Єдине, в чому помилився письменник, що країною керує не сірий князь, тобто правитель кримінального світу, схований десь у сутінках, а чорний князь бандитського режиму в Україні. І ця чорнота лякає своєю очевидністю, тому що сьогодні захоплюють у заручники, викрадають і катують тих, хто хоче боротися з цією чорнотою. Але завтра ця чорнота прийде до кожного з нас і вас, члени Партії регіонів та Компартії. А при цьому я хочу нагадати одну дуже важливу філософську сентенцію. Народ – первинний, а влада – вторинна. Народ обирає владу для того, щоби правити суспільством і виконувати його волю. Якщо влада перестає виконувати волю народу і знущається над його волею, рано чи пізно він таку владу, таку диктатуру скине. Наше ж завдання як обранців народу – допомогти йому, щоби це здійснилося мирно, задля збереження суспільної злагоди, задля збереження суверенної Української держави і без того кровопролиття, на яке сьогодні штовхає українську націю бандитський донецький клан”, – наголосив Олександр Сич.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.