Авторські статті

У суспільстві відбулися якісні зміни – Україна повстала

“Чинний режим не розуміє, що у суспільстві відбулися якісні зміни, що Україна повстала. Люди вже знають, як і за що боротися, тому готові йти до перемоги. Головний посил для влади – зупиніться, бо ті методи, які працювали в 90-ті роки, методи, які діють у латиноамериканських республіках, у нас не пройдуть. Українці – високоосвічена нація не рабів, а вільних людей, які поважають себе, свою сім’ю, усіх, хто навколо них. І ця громада разом готова відстоювати свої права”, – заявив 4 лютого 2014 року, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Мирний.

Націоналіст наголосив: аби розв’язати будь-яку проблему, необхідно проаналізувати помилки, які до неї призвели. За його словами, головна помилка суспільства полягала в тому, що була віра, нібито влада представляє інтереси його більшої частини. Помилка влади ж, переконаний націоналіст, полягає в тому, що вона забула, що у громадян є людська гідність: “Як би це парадоксально не звучало, але будь-які спроби залякати людей призводять до зворотної реакції. На що розраховував режим, вбиваючи людей, – на те, що після перших смертей увесь Майдан розбіжиться. А результат – протилежний. За логікою влади, сотні понівечених людей мали би переховуватися – результат протилежний”.

Олександр Мирний також підкреслив, що будь-яке нерозв’язання проблеми лише тягнутиме за собою все більш суворе покарання для тих, хто не готовий піти назустріч народу. “Немає термінів давности злочинів проти людяности, і наше завдання – зробити усе, аби більше не проливалася кров. Тільки діялог, поступки влади і вміння чути суспільство допоможуть зберегти країну та розв’язати проблему”, – зазначив Олександр Мирний.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.