У суспільстві відбулися якісні зміни – Україна повстала

“Чинний режим не розуміє, що у суспільстві відбулися якісні зміни, що Україна повстала. Люди вже знають, як і за що боротися, тому готові йти до перемоги. Головний посил для влади – зупиніться, бо ті методи, які працювали в 90-ті роки, методи, які діють у латиноамериканських республіках, у нас не пройдуть. Українці – високоосвічена нація не рабів, а вільних людей, які поважають себе, свою сім’ю, усіх, хто навколо них. І ця громада разом готова відстоювати свої права”, – заявив 4 лютого 2014 року, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Мирний.

Націоналіст наголосив: аби розв’язати будь-яку проблему, необхідно проаналізувати помилки, які до неї призвели. За його словами, головна помилка суспільства полягала в тому, що була віра, нібито влада представляє інтереси його більшої частини. Помилка влади ж, переконаний націоналіст, полягає в тому, що вона забула, що у громадян є людська гідність: “Як би це парадоксально не звучало, але будь-які спроби залякати людей призводять до зворотної реакції. На що розраховував режим, вбиваючи людей, – на те, що після перших смертей увесь Майдан розбіжиться. А результат – протилежний. За логікою влади, сотні понівечених людей мали би переховуватися – результат протилежний”.

Олександр Мирний також підкреслив, що будь-яке нерозв’язання проблеми лише тягнутиме за собою все більш суворе покарання для тих, хто не готовий піти назустріч народу. “Немає термінів давности злочинів проти людяности, і наше завдання – зробити усе, аби більше не проливалася кров. Тільки діялог, поступки влади і вміння чути суспільство допоможуть зберегти країну та розв’язати проблему”, – зазначив Олександр Мирний.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh