Авторські статті

Запровадження надзвичайного стану – це шлях до розколу країни

Підписання указу про введення надзвичайного стану – це шлях до тисяч жертв та розколу країни. Про це на брифінгу у Штабі національного спротиву заявив народний депутат фракції “Батьківщина” Арсен Аваков.

За його словами, підписання указу про введення надзвичайного стану надасть підстави міліції здійснити зачистку Майдану з використанням вогнепальної зброї.

“Це сценарій, написаний не в нашій країні”, – заявив Аваков.

Він також переконаний, що знайти вихід з політичної кризи можливо лише шляхом мирного діалогу, враховуючи інтереси мільйонів людей.

Народний депутат заявив, що опозиція готова до діалогу. “Але я також хочу заявити, що ми готові і до жорсткого сценарію”, – додав він.

Окрім того, відповідаючи на запитання журналістів про нібито зберігання зброї у Будинку профспілок, Арсен Аваков заявив: “Штаб національного спротиву не займається завезенням, складуванням і організацією озброєння громадян”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.