Авторські статті

Влада готує провокації проти мирних демонстрантів

Попри багаторазові запевнення представників влади про те, що жодних заходів надзвичайного характеру в Україні не буде застосовано, стало остаточно зрозуміло, що режим Януковича взяв курс на оголошення надзвичайного стану та придушення будь-яких проявів конституційного права громадян України на мирні зібрання, – заявили в партії “УДАР”.

“Про це свідчать як передислокації підрозділів Внутрішніх військ МВС України, так і шалений тиск на низку народних депутатів, який чиниться з метою схилити їх до голосування в парламенті за затвердження указу Януковича про надзвичайний стан, – підкреслив заступник голови “УДАРу” Віталій Ковальчук. – Щоб виправдати запровадження надзвичайного стану, як нам стало відомо, влада готує у найближчий час низку провокацій проти мирних демонстрантів. Метою цих провокацій є створення картини насильницького характеру протестів, що нібито становить загрози для безпеки і здоров’я громадян”,- наголосив Ковальчук.

У зв’язку з цим, політична партія «УДАР» заявляє, що будь-які масові сплески немотивованої агресії, терористичні акти, або інші прояви насильства, які загрожують життю та здоров’ю громадян, будуть цинічною технологією влади. З високою ймовірностю такі провокації будуть здійснені брудними руками спецслужб. Мета цих дій влади – виправдати державний терор проти власного народу в очах світової спільноти та непоінформованих про реальний стан в країні громадян.

“Ми закликаємо всіх українських громадян не піддаватися на провокації влади і продовжувати здійснювати свій протест винятково у мирний спосіб. Ми також звертаємося до світової спільноти не допустити війни влади проти власного народу. Існування диктаторського режиму в центрі Європи є викликом для єврейських цінностей та безпеки у регіоні”, – йдеться в заяві партії “УДАР”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.