Авторські статті

ВО “Свобода” узяла під контроль “Україну”

Активісти Всеукраїнського об’єднання “Свобода” узяли під охорону готель “Україна”. Як стало відомо із достовірних джерел планувалася провокація із погромами та загрозою життю іноземних журналістів, які висвітлюють перебіг революції Гідності. Група “тітушок” під виглядом активістів Майдану та прикриттям представників спецслужб планували увірватися в готель “Україна” та вчинити погром і криваве побоїще іноземних журналістів.

На разі, готель узято під контроль активістів “Свободи”, він працює у звичному режимі.

Закликаємо представників правоохоронних органів дотримуватися українського та міжнародного законодавства, припинити криваві провокації та терор проти представників засобів масової інформації, лікарів та мирних протестувальників.

Будь-яка спроба вчиняти провокації отримає гідну відсіч, а згодом справедливе судове покарання. Нагадуємо, що злочини проти людства не мають терміну давності.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Славні “Свободі”прийшов час взяти всю Україну під захист від огидних кацапських “тітушок”!Пасукдні кацабські “тітушки” не підлягають звичайному правосуддю.Ці брудні сбаки повинні бути повішеними А з деяких потрібно здерти смердючу шкіру з живого.Смерть паскудним ворожим мусорам та їх підрозділу “тітушкам”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.