Новини з Австрії

Занадто повільно планував весілля: в Австрії українська наречена вдарила ножем свого нареченого

Дискусія пари про занадто повільне планування весілля закінчилася погано, коли в її процесі ще й з’ясувалося, що наречений навіть не розлучився з колишньою дружиною. Майбутня наречена зовсім втратила контроль над собою і схопилася за ніж.

Замість вівтаря, 45-річна повинна незабаром з’явитися перед судом. За даними слідства, українка та її наречений енергійно сперечалися про гроші і підготовки до весілля у своїй квартирі в Хаслахе (Верхня Австрія) в жовтні минулого року. На думку нареченої процес підготовки весільної церемонії занадто затягувався. І вже в процесі суперечки з’ясувалося, що наречений ще навіть не розлучений зі своєю колишньою дружиною! Підозрювана дістала кухонний ніж і вдарила ним 50-річного чоловіка в живіт. Потерпілий зміг втекти на сходову клітку, де його виявив сусід.

За словами прокурора, українка заявила, що не може пояснити травми чоловіка і не має до цього ніякого відношення. У потерпілого, стан якого якийсь час було критичним, були зафіксовані ножова рана живота і травма спини. Підозрювана, очевидно, напала на 50-річного ножем для масла.

45-річній пані скоро доведеться відповідати в окружному суді Лінца за спробу вбивства. Їй загрожує від 10 до 20 років в язниці до довічного ув’язнення.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України