Економіка

У Хмельницькій області відкриють першу в Україні роботизовану сировинну лабораторію

На Шепетівському цукровому заводі A’SPIK GROUP, що у Хмельницькій області створять першу в Україні роботизовану сировинну лабораторію для визначення якості цукрового буряку.

Повідомляє Голос українською з посиланням на AgroPolit

Відкриття такої лабораторії дозволить компанії крокувати у ногу з прогресом, адже продуктивність робота дозволить запровадити всебічний контроль за якістю сировини, а від цього значно залежить робота підприємства.

За словами головного інженера Шепетівського цукрового комбінату Романа Ковальчука, на старому обладнанні могли робити лише 40 проб на добу, завдяки ж автоматизації продуктивність зросте у понад 10 разів.

Також нові технології дозволять скласти розширену хімічну карту цукрових буряків. Це надасть можливість точно визначити вміст ГМО у цукрових буряках та здійснювати оперативніший та якісніший контроль за станом сировини і посівів на полях.

У перспективі будівництво інноваційного комплексу для досліджень цукрових буряків заощадить кошти для A’SPIK GROUP. Завдяки відкриттю комплексу компанія відмовиться від оренди земельних наділів поза територією підприємства для кагатних полів та старої сировинної лабораторії, оскільки у новому сезоні цукроваріння всі ці об’єкти розташовуватимуться лише на теренах комбінату.Постачальником і розробником роботизованого обладнання стане польська компанія Wikpol.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh