Індонезія готується до візиту Папи Римського

Архиєпископ Джакарти, кардинал Ігнатій Сухаріо, розповів, що в березні в Індонезії очікується ватиканська делегація, яка прибуде в зв’язку з підготовкою візиту Папи в цю країну.

Офіційно про подорож Папи Франциска в Індонезію ще не повідомлялося, проте, за словами єрарха, цей візит планується на вересень 2020 р. Відповідно до нього Папа може відвідати ще дві азіатські країни: Східний Тимор і Папуа-Нову Гвінею.

Кардинал Сухаріо зауважив, що Папа міг би очолити Літургію на стадіоні імені Гелора Бунг Карно в Джакарті, відвідати столичну мечеть Істикляль, зустрітися з державною і церковною владою, духовенством і богопосвяченими особами.

«Існують такі задуми. Ватиканська делегація планує прибути до Індонезії в кінці березня. Потім відбудеться офіційне оголошення», – сказав єрарх в інтерв’ю індонезійському виданню «The Jakarta Post».

Папа Франциск отримав запрошення відвідати Індонезію 29 січня 2020 р. Його вручив кардиналові держсекретарю П’єтро Пароліну посол цієї країни при Святому Престолі.

Індонезія – це найбільша мусульманська країна у світі: 86% її 260-мільйонного населення сповідує іслам. Католиків – близько 7 млн.17 серпня 1945 р. Святий Престіл першим визнав незалежність країни. Добрі відносини між Святим Престолом та Індонезією були зміцнені низкою папських візитів: 1970 р. тут був св. Павло VI, а 1989 р. – св. Іван Павло II.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh