Політика

Закон про легалізацію зброї в Україні: коли його ухвалять?

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський в ефірі телемарафону заявив, що позиція МВС полягає в тому, що для захисту житла українці повинні мати право володіти вогнепальною зброєю, у тому числі пістолетами, передає РБК-Україна.

Він розповів, що Верховна рада України найближчим часом може ухвалити закон про легалізацію зброї. Передбачається, що українці зможуть купувати пістолети та іншу вогнепальну зброю для охорони своїх будинків.

“Але ми проти вільного носіння зброї у громадських місцях, тому що ми бачимо ризики для громадської безпеки, які перевищують вигоди, які може мати така норма. Зараз ми працюємо з парламентаріями. Я думаю, що найближчим часом буде ухвалено відповідний закон, перше читання вже було прийнято, зараз готується закон до другого читання. Я думаю, що найближчим часом його буде винесено на розгляд парламенту”, – зазначив Монастирський.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти в Херсоні захопили станції телекомпанії “Норма-4”. Провайдер може повністю припинити роботу у місті. Ідуть спроби перехоплення контролю за мережею кабельного телебачення та інтернету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України