Війна рф проти України

Обов’язкова евакуація з Харкова та області: що повідомляють українцям?

Через обстріл російських окупантів ситуація на Харківщині серйозна, проте на даний момент організовувати обов’язкову евакуацію з Харкова та області не планують, водночас розроблено план щодо можливого вивезення людей. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синегубов в ефірі телемарафону, передає РБК-Україна.

Місцевих мешканців продовжують евакуювати з тимчасово окупованих територій та щотижня виїжджають близько 1 тисячі осіб.

“Щодо можливої ​​примусової евакуації, наголошую, що поки що про це не йдеться – що стосується Харкова та Харківської області, які підконтрольні нашим військам”, – сказав він.

Також було порушено питання підготовки до опалювального сезону. Вона йде за планом.

“Однак ми чітко розуміємо, що ворог б’є по критичній інфраструктурі, зокрема, по Чугуєву, по місту Харкову. Звичайно, ми повинні розглядати будь-які можливі варіанти, у тому числі й заходи щодо евакуації”, – додав глава Харківської ОВА.

Наразі йдуть переговори з міжнародними партнерами, в тому числі з Польщею щодо можливого розміщення людей.

Раніше повідомлялося, що уряд може зважитися на розширення практики обов’язкової евакуації на три українські області інші українські регіони – це частини Запорізької, Херсонської та Харківської областей, які найбільше постраждали від війни. Вважається, що російські окупанти намагатимуться зруйнувати об’єкти, які забезпечують теплопостачання та комунікації у прифронтових районах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України