Новини

Що таке діабетичне взуття та де його придбати

Люди, які страждають на ендокринні захворювання, повинні посилено дбати про своє здоров’я. Діабетики мають підвищений ризик виникнення ушкоджень на нижніх кінцівках, які проявляються як рани, абсцеси, деформація суглобів. Щоб уникнути розвитку небезпечних ран, потрібне діабетичне взуття купити яке можна у магазині БМЦ. У наявності товари від італійських взуттєвих фабрик.

Особливості виготовлення діабетичного взуття

У медицині є поняття діабетичної стопи. Вона виникає у хворих на цукровий діабет. На ногах з’являються ранки, виразки, набряки. У діабетиків значно важче загоюються ушкодження тканин. Якщо туди потрапляє інфекція, це становить великий ризик ампутації кінцівки. Правильне анатомічне взуття потрібне не менше, ніж ліки та спеціальна дієта.

Хворим на діабет слід носити спеціальне взуття. Ззовні воно може не значно відрізнятися від звичайного, проте матеріали та технологія виробництва відмінні. Взуття адаптують під чутливу шкіру стопи, щоб повністю знизити ймовірність натирання, потіння ноги.

  • Діабетичне взуття виготовляють з мінімальною кількістю внутрішніх швів (зазвичай їх виносять назовні).
  • Моделі мають достатньо місця для пальців, не стискають, не натирають.
  • Зазвичай взуття високе, щоб добре фіксувати стопу.
  • Для виготовлення верху застосовують м’яку тканину з натуральних волокон, які забезпечують гіпоалергенність виробу.
  • М’яка гнучка підошва добре амортизує та правильно розподіляє вагу тіла людини.

Інтернет-магазин БМЦ пропонує товари від італійської торгової марки Optima Molliter. Щоб переглянути повний асортимент продукції, потрібно перейти на сайт. Усе взуття, представлене в каталозі, виготовлене в Італії. У наявності також ортопедичні устілки. Усі товари виготовлені з сертифікованої сировини на інноваційному обладнанні.

Чому клієнти довіряють компанії БМЦ

Компанія БМЦ спеціалізується на продажу товарів для здоров’я. У наявності ортопедичне, анатомічне, діабетичне взуття, компресійні панчохи, абсорбційні пов’язки, тейпи. Магазин співпрацює з виробниками зі світовим ім’ям Optima Molliter, Farmac-Zabban, Saluber, Luropas, Wernli AG, SanoMed. Незважаючи на наявність товарів від відомих торгових марок, ціновий діапазон доволі різноманітний.

Представлена продукція має європейську якість та тривалий термін користування. Перед тим, як потрапити на полиці магазинів, вироби проходять кілька етапів тестування та перевірку якості. Перед замовленням взуття слід уточнювати наявність продукції на складі. Доставка замовлень відбувається за 1-3 робочих дні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України