Авторські статті

Закають всіх бажаючих записуватися до загонів Самооборони

Координатор Штабу національного спротиву, один з лідерів “Батьківщини” Олександр Турчинов закликав створювати загони самооборони в усіх населених пунктах з метою захисту громадян від бандитів. Про це він заявив на Народному віче на Майдані Незалежності.

“Нас можемо захистити тільки ми самі. Тому Штаб національного спротиву прийняв рішення щодо розширення загонів самооборони по всій Україні, у всіх районах і містах нашої країни, щоб захистити життя і майно громадян від злочинців і шахраїв”, – наголосив Олександр Турчинов.

При цьому він повідомив, що Самооборона Майдану – “це гвардія, яку боїться влада, і ця гвардія повинна бути скрізь”.

Турчинов звернувся до киян із закликом розпочати патрулювання всіх районів столиці та інших населених пунктів з метою недопущення підпалу автівок та нападу на активістів.

За словами політика, тільки на Майдані можна записатись до загонів самооборони і тільки на Майдані затверджуються керівники самооборони по всім регіонам. Керує цим напрямком Андрій Парубій.

“Зараз знову став актуальним старий плакат: “А ти записався до самооборони?!” “Ми разом непереможні, бо Майдан – це є Україна, її серце і її дух!”, – заявив Турчинов.

Він також повідомив, що днями в адміністрації президента відбувалась нарада, де обговорювали силовий сценарій і введення в країні надзвичайного стану.

“На цій нараді один з генералів сказав: ми розуміємо завдання, але ми не переконані, що виконаємо його. Чому? Бо вони можуть покрити майдан кров’ю, але вони не можуть перемогти Майдан! Бо тут десятки і сотні тисяч людей, які будуть стояти до кінця навіть коли вони пустять танки”, – заявив Олександр Турчинов.

Він підкреслив, що “Майдан – це український народ, а український народ непереможний!”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.