Авторські статті

У ніч на суботу невідомі підпалили будівлю міської організації Партії регіонів у Полтаві

Факт пожежі не потрапив до щоденного зведення, яке оприлюднює на сайті служба ДержНС. Згідно з повідомленням, сигнал про пожежу, епіцентр якої був у приміщенні складу офісу міськорганізації ПР, рятувальники отримали о 4:10 8 лютого.

Внаслідок пожежі згоріли 2 вікна, символіка ПР, прапори партії і України , а також понад 600 древків для прапорів. Близько 1000 древків, 200 светрів і 100 футболок із символікою Партії регіонів були пошкоджені.

Рятувальники ДержНС висунули версію, що виходячи з характеру пошкоджень, це був підпал. Як наголошується у повідомленні, “пожежа не завадила керівництву місцевої організації ПР провести численний мітинг своїх прихильників на площі біля ОДА”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Смело товарищи в ногу, духом окрепним в борьбе.То це вже видно почалась самоліквідація , але це все до кращого. СЛАВА УКРАЇНІ !

  2. Сами и подпалили. Спёрли партийные деньги, выделенные на товар, и замели следы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.