Авторські статті

Янукович колись піде. Через ще 10 тисяч Віче

В Боснії влада вже йде у відставку. Пройшло три дні протестів. В Україні влада клала на все. Пройшло три місяці протестів.

Співаємо гімн. Ми переможемо, Янукович колись піде. Через ще 10 тисяч Віче. Головне – не піддаватися на провокації. Та сухариків на всяк випадок насушити собі… “Тільки мирний протест”…

Так боснійській владі ніхто не давав трьох мільярдів зелені на боротьбу з народом. А стільки там залишилося до 2015-го?! Достоїмо вже, почекаємо, потягнемо. А опозиція потім скаже: “Бачите, перемогли ж!”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

12 коментарів

  1. Лора, ты видать, в Бортничах, на говноочистительной станции работаешь, раз у тебя полон рот гавнеца.

   1. Не суди всiх по собi виродок рiдкомозглий,ти чмо вiд гiмна пожиттю не вiдмиiшшi бо то твiй стимул iснування.фу фу фу гидота!

 1. Пусть вам Львов помагает – они не хотят налоги платить в бюджет, а ещё пару раз слетайте в ЕС – и будет вам счастье!

  1. Если и др. области поддержат Львов, то Даунбасс и Луганда долго не протянут, а то привыкли распиливать бюджет и жить за чужой кошт, не выйдет, урки!

  1. А все нормальные люди против Яныка, его партнеров-рыгоаналов и этой бандитской власти. Если тебя все устраивает, значит ты действительно ноль, а не человек.

 2. интересно куда пойдут эти деньги?и сколько уже таким обманным методом получилось заработать?

  1. Ты лучше посчитай, сколько Янык-младший, Азиров и остальная рыгоаналовская банда у народа денег скомуниздила за все это время, а не киваешь в сторону майдана – там без тебя разберутся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.