Авторські статтіНовини

Загадкові дитячі малюнки були виявлені в середньовічному рукописі

Вчені виявили дивні малюнки на полях середньовічного манускрипту з неаполітанського монастиря, на якому зображені коні (або корови), людина і диявол. Завдяки психологам історики змогли довести, що дивні малюнки малювали діти.

Обстежуючи малюнки в рамках іншого проекту, Дебора Торп з Йоркського університету випадково натрапила на ці зображення. Відзначається, що на полях манускриптів з середніх століть досить часто виявляються малюнки предметів, тварин і як не дивно ченців, які випорожнюються. Вчені вважають, що дані малюнки робилися на манускриптах від нудьги читачів тих часів. Але Дебора з подивом виявила, що намальовані зображення робилися дитиною.

Щоб упевнитися в цій теорії, Торп вирушила за допомогою до професійних психологів, які провівши власні дослідження, прийшли до однозначних висновків, що малюнки належать дітям у віці 4-6 років. Психологи, виходячи з основних ознак (довгі ноги витягнуті форми, велика голова і відсутність тулуба) заявляють, що малюнки на манускриптах мало відрізняються від малюнків дітей нашого часу.

За словами Дебори, це відкриття показує, що діти того часу були життєрадісними, давали волю уяві і виражали себе, як власне і діти сучасності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.