Забирати чоловіків з війни чи самі вирішать? Дівчата – а ви якої думки?

Прошу плюсанути і аргументувати, хто таки пішов заради/через дівчат, дружин і родин зі служби?

Про це запитує Катерина Леонова.

Ну, про всяк випадок, я хоч буду розуміти, як воно – бути домашнім тиранчиком у спідниці (точніше – слабкою дівчиною, яка не хоче залишитися без чоловіка, але при цьому чомусь обирає спочатку саме Героя, Добровольця, Захисника).

Якось мені дві дівчини кажуть: у тебе хлопець з війни тільки повернувся? Кажу: так і знову піде. А вони: забирай його і народжуй, нечего добру пропадать…

Ну я там сама далі визначилася, але ж…”забирай, бо втече” – серйозно? А може, у нього таки є свої яйця і право вирішувати?

Відповідальність за родину і дитину – це не жінку слухати, коли їй треба, а себе і свою совість, але і їй допомагати: бо ми в епоху цивілізаційних благ маємо і пральні, і ремонтні бригади, і авто, і інтернет…

Так, маю право таке думати і писати, бо мала нагоду не вказувати чоловікам, що краще робити у виборі захисту країни (попри загиблих друзів і сльози моїх знайомих матерів, сестер, дружин, які вже втратили).

Дуже цікава ваша думка, будь-яка – жіноча і чоловіча, бо родинний бдсм зараз у тренді все ще по питаннях відлучення годувальника, але ж годувальниці теж вже вміють заробляти. Хм.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh