Війна рф проти України

У Карпатах в районі Говерли відбулися чергові випробування дообладнаного під вимоги ІКАО літака Іл-76МД

Передає портал Крила.

Одним з найскладніших пунктів програми перевірки було випробування системи запобігання зіткненню літака із земною поверхнею.

“Відстані між горою і літаком — критично мало. Маневр потрібно здійснити за лічені секунди. Тому, крім електроніки, велику роль під час таких польотів грає і професіоналізм екіпажу. За результатами перевірки встановлено, що всі системи літака працювали штатно без зауважень”, — повідомив Головний інженер авіації начальник управління Головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Петро скоренько.

Варто відзначити, що район Говерли для випробувань вибрали вперше. До 2014-го року ці польоти відбувалися в Криму. Там умови ще більш складні — різкий перехід від рівня моря до гірської місцевості. Хоча метеоумови в Карпатах більш мінливі та нестабільні.

Дообладнання літака системами проводив Миколаївський авіаремонтний завод. Після успішно проведених випробувань літак отримав всі необхідні документи, які дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІКАО. З огляду на потреби в літаках Іл-76МД, які виконують завдання в інтересах держави, Командування Повітряних Сил і надалі планує їх удосконалювати новітніми системами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України