У Карпатах в районі Говерли відбулися чергові випробування дообладнаного під вимоги ІКАО літака Іл-76МД

Передає портал Крила.

Одним з найскладніших пунктів програми перевірки було випробування системи запобігання зіткненню літака із земною поверхнею.

“Відстані між горою і літаком — критично мало. Маневр потрібно здійснити за лічені секунди. Тому, крім електроніки, велику роль під час таких польотів грає і професіоналізм екіпажу. За результатами перевірки встановлено, що всі системи літака працювали штатно без зауважень”, — повідомив Головний інженер авіації начальник управління Головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Петро скоренько.

Варто відзначити, що район Говерли для випробувань вибрали вперше. До 2014-го року ці польоти відбувалися в Криму. Там умови ще більш складні — різкий перехід від рівня моря до гірської місцевості. Хоча метеоумови в Карпатах більш мінливі та нестабільні.

Дообладнання літака системами проводив Миколаївський авіаремонтний завод. Після успішно проведених випробувань літак отримав всі необхідні документи, які дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІКАО. З огляду на потреби в літаках Іл-76МД, які виконують завдання в інтересах держави, Командування Повітряних Сил і надалі планує їх удосконалювати новітніми системами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh