Забудьте про знаки зодіаку! Представляємо характеристику людей по датах народження.

Ми вважаємо, вам обов’язково варто прочитати цю статтю. Збіг описів характерів з реальним станом справ на диво точний. Не забудьте поділитися своєю думкою в коментарях 😉

1-10 Січня

Люди, що народилися в цей період, не люблять суперечок і метушливості, прив’язані пов’язані до своїх близьких, терплячі і працьовиті. Вони ніколи не заздрять іншим, намагаються досягти всього самостійно, бо дуже амбітні; часто їм необхідний спокій і відчуття безпеки; володіють такими якостями, як ввічливість, чесність, справедливість, новаторство, люблять увагу, найчастіше ентузіасти і ніколи не здаються.

11-19 Січня

Дуже логічні, талановиті і розумні люди. Людина слова, цінує освіту і не втрачає отриманих навичок; легко переносить в повсякденне життя свої творчі ідеї і швидко вміє визначати, що потрібно, а що ні; при необхідності може бути жорсткою у спілкуванні; здатна одночасно думати в різних напрямках; володіє талантом спостереження; успішна в роботі.

20-29 Січня

Людина, що народилася в цей період, володіє наступними якостями: відвертість, винахідливість і оригінальність одночасно; цінує міцну дружбу, але вміє контролювати свої почуття і діє логічно; думає часто і продуктивно; швидко навчається, практична, з аналітичним складом розуму; йде попереду свого часу і легко долає труднощі; не любить обмежень.

30 Січня — 8 Лютого

Характерні риси для людини цього періоду: кмітливість, швидке мислення, чесність і доброзичливість до людей, тому вона не любить нещирих людей; здатність до вивчення іноземних мов, красномовна і з легкістю вміє привернути увагу в будь-якому суспільстві; володіє розвиненим почуттям гумору; розумна і володіє силою переконання; легко переймає досвід інших людей; домагається результатів коротким шляхом; цінує науку і обожнює суперечки і дискусії.

9-18 Лютого

Представники цього часу року постійно прагнуть випробувати нові відчуття, цінують свободу і є новаторам практично у всьому: обожнюють нові місця, стежать за модою й самі можуть створювати оригінальні та привабливі речі, тому ненавидять рутину; мають широке коло друзів, але дуже вибагливі; хороші спостерігачі і подобаються протилежній статі.

19-29 Лютого

Ця категорія має хорошу уяву, уважна до близьких і не сприймає конфліктів. Інші якості: чуйність, жалість і співчуття; відрізняється позитивним настроєм і розвиненими творчими здібностями; намагається не засуджувати і сама готова мінятися; в складних ситуаціях вміє рухатися далі, не втрачаючи орієнтиру; здатна глибоко відчувати, романтик і щедра на любов.

1-10 Березня

Людина, що народилася на початку березня, відрізняється підвищеною чутливістю: вона розгадує емоції і почуття інших людей, при цьому поважаючи їх; цінує сім’ю, проте схильна до шкідливих звичок; іноді непостійна, досить скромна і її любить суспільство; може з головою зануритися в любов; не здатна на погані вчинки і довго переживає, якщо хтось поставився до неї несправедливо; різносторонньо талановита і володіє розвиненою інтуїцією; користується попитом у протилежної статі.

11-20 Березня

Це людина з багатою фантазією, яка може бути успішною практично в будь-якій області, бо здатна перетворити мрію в життя; свою життєву силу вона спрямовує на реалізацію добра і краси; володіє даром передбачення і надприродними здібностями, зміцнювати які йому дозволяє час, проведений на самоті; може впливати на людей; має потужну позитивну енергію і легко входить в довіру.

21-31 Березня

Ці люди дуже сильні з точки зору фізичного розвитку; чітко бачать поставлені цілі і непохитно рухаються до них; їх запити високі, і вони ніколи не відмовляються від бажаного; не люблять підкорятися наказами і готові йти тільки по наміченому ними шляху; привабливі, сексуальні і рідко самотні.

1-10 Квітня

Дуже живі і відрізняються індивідуальністю люди: особистість, з якої ллється рікою творча енергія; з них виходять прекрасні актори, бо вони вміють виражати себе; хороші управлінці, легко можуть вплинути на оточуючих; здатні домагатися бажаного; знають, як жити і отримувати задоволення від життя.

10-20 Квітня

Цим людям подобається вивчати і досліджувати незвідане. Вони відкриті і люблять спілкування; доброзичливі, вірні, щедрі, чуйні; володіють впевненістю в собі, справедливі, люблять похвалу; схильні до вивчення іноземних мов і іноді надмірно витрачають гроші.

20-30 Квітня

Людина, що народилася в кінці квітня, любити красиві, якісні і ті, що привертають увагу речі – коротко кажучи, чуттєвий естет, тонка ніжна і улюблена суспільством; для неї важливі матеріальні і духовні цінності, які вона готова захищати. Ці люди отримують величезне задоволення від участі у світському житті, обожнюють оточувати себе красивими речами і хорошими друзями; не люблять сварок, суперечок і розбіжностей, бо в їх житті «все повинно бути красиво».

1-10 Травня

Це людина високих розумових здібностей, яка цінує в інших людях те ж саме – розум і освіта; володіє могутньою інтуїцією; концентрується на своїх інтересах, але в той же час, любить спостерігати за навколишнім світом; вкрай красномовна; легко розгадує людей; володіє чудовими навичками організації і вміє працювати в команді; до неї прислухаються оточуючі; цінитель свободи.

11-20 Травня

Народжені в цей період дуже надійні і чесні люди, здатні на сильні і глибокі емоції; їм можна довіряти в любові, бо вони цінують партнера; у той ж час, реалісти і самодостатні; працьовиті і спрямовані на досягнення успіху; краса має для них значення, спостережливі; не люблять скупчень народу і несправедливості; не хвалькуваті.

21-31 Травня

Ці люди різнобічно розвинені і мають винахідливість, логічні і послідовні; вітають нововведення і отримують задоволення від нових знайомств; цінують інформацію, цікаві і жадібні до знань; володіють гострим розумом, відмінними ораторськими здібностями; досить розумні, щоб перемогти противника поодинці.

1-10 Червня

Народжені на початку червня усвідомлюють важливість відносин у соціумі, беруть виважені рішення, розумні, тактовні і готові йти на компроміс; вміють насолоджуватися моментом; ніжні і здатні тонко відчувати, але можуть діяти конструктивно; люблять нововведення, комфорт і якість, звичайні речі їм не подобаються; цінують дружбу і любов.

11-21 Червня

Ці люди володіють сучасним мисленням, здатні думати об”єктивно і неупереджено; притягують до себе людей, швидко зближуються з ними і можуть домовитися з багатьма, але довгі дружні відносини для них важливіші; волелюбні; діють логічно і обдумано; їх притягує все незвичайне і оригінальне; те, як вони думають, подобається багатьом, тому підтримка з боку суспільства завжди забезпечена; вольові, творчі, з розвиненим почуттям особистісної гідності; не готові миритися з несправедливістю.

22-30 Червня

Характерні риси людини кінця червня можна описати так: любить безпеку, чуттєва і здатна співчувати; близькі і сім’я мають для неї велике значення, тому вони завжди під її захистом і оточені турботою; постійно на стороні правди і справедливості, але у відносинах йде на компроміс; духовні цінності для неї важливі; здатна легко впливати на людей.

1-11 Липня

Народжений на початку липня любити міркувати, володіє прекрасною інтуїцією; прогресивно думає і позитивно налаштований; його внутрішній світ дає можливість налаштуватися на хороший лад, розвіявши сумніви не тільки свої, але й оточуючих; не виносить поверхневих людей; часто вважає за краще перевірити, перш ніж почати довіряти комусь; вміє зосереджуватися на розвитку сили волі і розумових здібностей; цінує безпеку і силу.

12-22 Липня

Артистичні здібності, схильність до мистецтва, жалість і співчуття – ось лише деякі риси характеру людини середини липня; ідеаліст, з хорошою уявою, завжди намагається перевершити саму себе; з добрим серцем і чуттєвим сприйняттям навколишнього світу; безкорислива і здатна з головою зануритися в любов.

23 Липня – 1 Серпня

Представники цього періоду самовпевнені і незалежні лідери; цінують своє походження, шляхетні й горді, люблять увагу і завжди помітні у суспільстві; їм властиві відмінні організаторські здібності та відданість улюбленій справі, художники і творці по натурі; їх внутрішній настрій завжди на обличчя, вони не вміють грати; однак, їм важливо бути коханими; легко висловлюють свої думки.

2-12 Серпня

З цими людьми приємно поговорити, вони веселі і легкі на підйом, здатні відвернути від повсякденних проблем; сумлінні, але люблять смітити грошима, цінують якість; рідко ображають навколишніх і відрізняються завидною великодушністю; люблять подорожувати і відкривати щось нове; сильні духом; їм можна довірити таємницю, бо це вірний друг; волелюбні і не терплять, коли їм вказують.

13-22 Серпня

Ці люди – бійці за природою, здатні жертвувати собою, енергійні і зазвичай домагаються свого, завдяки їх розуму і сміливості; вони не готові миритися з несправедливістю; усвідомлюють необхідність нововведень; їм властиві винахідливість та кмітливість, вони знають, що і коли потрібно робити; вміють виживати і фізично розвинені; не люблять чекати; обожнюють нові проекти і планування.

23 Серпня – 1 Вересня

Це спритні і розумні люди, здатні думати логічно і легко знаходити спільну мову з іншими; проте вони не люблять проблем; для них значимі любовні відносини; їм подобаються елітні заклади та високоякісне обслуговування, вони не переносять невігласів; володіють спостережливістю і здатні одним поглядом визначити недоліки; їм цікаві причини тієї чи іншої події; вони товариські, сприйнятливі і всі хочуть точно знати і розуміти.

2-12 Вересня

Така людина серйозно ставитися до життя і намагається приймати тверді рішення; її  вимоги і очікування логічні і цілком реальні, а сама вона працьовита і планує своє майбутнє; дисциплінована, відповідальна і готова докладати зусилля для виконання цілей або обов’язків, також має досвід у професійних питаннях, тактовна; їй важливо довіряти, оскільки сама вона тримає своє слово.

13-22 Вересня

Представник кінця вересня – це сильна особистість, яка говорить тільки по справі; вміє любити і здатна відчувати партнера; розумна, врівноважена і приваблива, пристрасна в любові; добра і більше воліє спокій; любить спілкуватися, але без перебільшень; здатна неупереджено розмірковувати.

23 Вересня – 2 Жовтня

Ці люди – прихильники краси, розкоші і якості – самі відрізняються красою і привабливістю; знають, що таке любов і як любити, дуже товариські, обожнюють свіжі ідеї; не шкодують грошей на задоволення і рідко відмовляють собі в чому-небудь, тому часто відчувають пов’язані з цим труднощі; їм цікаві подорожі та нові знайомства; в їх житті нерідко з’єднання являється шанс реалізувати мрії.

3-13 Жовтня

Народжені на початку жовтня люди завжди цікаві, привабливі і незвичні з точки зору оточуючих; їм, немов повітря, потрібна свобода, і вони ненавидять правила; надають значення соціальним відносинам, самі користуються інтересом і завжди виділяються з натовпу; їм лестить, що вони не схожі на інших; вони отримують задоволення від самостійно прийнятих рішень; стежать за змінами і новинками у світі і з успіхом використовують їх.

14-23 Жовтня

Людина, народжена в середині жовтня, розвинена розумово і фізично; вона здатна активно і швидко рухатися по життю; те, що вона говорити, цікаво, а її розум здатний вирішити багато проблем; в любові замість зайвої сентиментальності здатна дослухатися до голосу логіки; завжди виражає свої почуття; поважає співробітництво і легко сходитися з людьми при необхідності; воліє використовувати нові гаджети; власна сексуальність і привабливість стоять не на останньому місці для неї.

24 Жовтня – 1 Листопада

Жінки-представники цього періоду – досить привабливі, чоловіки – дуже харизматичні; цікавляться містикою і незвіданим, іноді володіють здібностями в цій галузі; різні нововведення, перетворення і зміни їм не чужі; вони можуть відстоювати свої права, іноді різання, але впевнені в собі; люблять точність і дисциплінованість; легко можуть розвідати секрети інших, але вміють зберегти їх у таємниці; люди з сильним характером.

2-11 Листопада

Для людей початку листопада характерні чуттєвість, романтичність і пристрасність; завжди дотримуються своїх ідеалів; володіють інтуїцією, яку успішно можуть застосовувати в житті; їм подобається рости і розвиватися з коханою людиною, для якої вони готові піти на багато чого, чуйні і здатні знаходити рішення проблем для інших людей; співчуття і співпереживання їм не чужі; володіють сильним характером, здатним на боротьбу.

12-22 Листопада

Ці особи володіють значними якостями: чесність і справедливість; здатні боротися за правду і «летять на світло істини»; увагу людей завжди звернено на них, завдяки їх привабливості і громадській позиції; удача в слід за ними всюди; володіють даром передбачення; після важких ситуацій легко збираються з силами для продовження життєвого шляху; їм властиве розвинене шосте почуття; патріоти і дорожать  сім’єю.

23 Листопада – 1 Грудня

Моральні якості цих людей неймовірно високі: вони чесні, самовпевнені, володіють сильною вірою і живуть по совісті, поважають почуття інших і цінують освіченість і знання; оптимістичні, можуть передбачати ситуацію; незважаючи на те, що не дуже залежні від любові, завжди захищають і цінують своїх рідних; витонченість і начитаність – ось що приваблює їх у інших людях; можуть вказати на правильний шлях і стати хорошим наставником.

2-11 Грудня

Представники початку грудня дуже сміливі і активні люди, які не беруть нічого, у чому вони не впевнені, люблять сперечатися і боротися за справедливість; цілеспрямовані і ні від кого не залежать, рідко прислухаються до порад; однак досить вірні і цілком безкорисливі, тримають слово; володіють потужною сексуальну привабливістю, пристрасні і можуть почати відносини з будь-яким вподобаним людиною; іноді нетерплячі та діють необдумано.

12-21 Грудня

Така особа наділена життєвим досвідом і освічена, що дозволяє їй легко впливати на оточуючих. Кругозір, інтуїція і пристрасть людини до знань і досліджень вражає; незважаючи на здатність контролювати свої почуття, любити похвалу і прояв інтересу до себе; у відносинах орієнтується на свої бажання, домінант; не любить помилятися; відкрита мистецтва і нововведень; горда і може постояти за себе.

22-31 Грудня

Люди, що народилися в кінці грудня, можуть брати на себе відповідальність, чітко знають, чого хочуть і приймають правильні й доречні рішення; дисципліновані, завдяки чому можуть подолати великі труднощі; їм можна довіряти; схильні до самоаналізу і іноді песимісти; можуть пристосуватися до правил та умов; довіра і повага в любові для них першочергові, вони цінують і піклуються про партнера; характерні розвинені лідерські та організаторські якості, успішні.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh