Авторські статтіДуховне

На Вінниччині священик УГКЦ з допомогою відвідує родини загиблих і поранених воїнів

Цими днями на Вінниччині, у віддалених містах і селах Київської архиєпархії, провели захід «Церква – Героям», під час цього, родини поранених військових отримали матеріальну та духовну допомогу.

Організаторами благодійної акції виступила парафія Українських Новомучеників УГКЦ в м. Бершадь, на чолі з парохом громади, протоієреєм Михайлом Будником, та за сприянням БФ «Карітас–Київ». Священик разом з прихожанами відвідав родини загиблих і поранених воїнів.

Як розповів о. Михайло, щоб реалізувати проект, БФ «Карітас–Київ» допоміг придбати коштовні продуктові набори, а волонтери та аніматори підтримали доброю порадою, молитвою та пожертвою.

Загалом відвідали 25 родин, з них – чотири родини полеглих героїв. За словами священика кожна зустріч була по-особливому теплою і щирою: «В розмові люди пізнавали Божу любов і милосердя, відкривали для себе Церкву, яка іде до людей і служить пораненим. Сьогодні в суспільстві відчувається голод – голод Божого Слова, Любові, та спілкування. Це час, в якому Бог кличе християн відвідували найбільш потребуючих, служити та проповідувати Його Слово усім – фізично та духовно пораненим. Нам часто люди говорили, що про них усі забули, але бачачи нас були вдячні за пам’ять і увагу», – говорить о. Михайло.

Реалізувавши цей проект о. Михайло у храмі дякував Богу «за руку Любові і Милосердя для воїнів і їхніх родин в Бершадському районі», а також висловив вдячність о. Роману Сиротичу та волонтерам за пам’ять про найменші спільноти, підтримку поранених. покликання і працю «Молюся, щоб акція «Церква – Героям» стала початком служіння любові і милосердя для усіх потребуючих людей нашого району», – зазначив о. Михайло Будник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України