Авторські статті

За “перевернутого Януковича” активістці одягли електронний браслет

У Луцьку суд ухвалив рішення щодо активістки місцевого Євромайдану Майї Москвич, якій на 2 місяці одягнуть електронний засіб спостереження.

Слідчий і прокурор у справі вимагали для Москвич домашнього арешту з 19 до 7 години та використання електронного браслету.

Сама Москвич не погоджувалась із вимогами слідчих, мотивуючи це тим, що вона згідно Конституції має право на власну думку, а також на її висловлення.

Адвокат активістки Сергій Величко стосовно пошкодження його підзахисною портретів президента заявив, що “від Януковича не надходило заяв, що він вбачає у діях підзахисної особистої образи”.

Суд клопотання обвинувачення задовольнив частково, відпустивши активістку під особисте зобов’язання та носіння електронного браслету протягом 60 днів.

Також активістці заборонили виїжджати за межі Волині без дозволу слідчого, відвідувати головне місце проведення масових заходів – Театральний майдан та повідомляти слідчому про зміну місця проживання чи роботи.

Адвокат активістки заявив, що він з рішенням суду не погоджується, тож буде подавати на апеляцію.

Як відомо, Москвич була затримана за акцію в Луцьку, під час якої мітингуючи несли перевернуті портрети президента Януковича.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України