Події 30 листопада і 10 грудня – це організоване злочинне діяння органів влади

Події 30 листопада і 10 грудня – це організоване злочинне діяння органів влади. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Микола Паламарчук на брифінгу в штабі Національного спротиву.

“Дуже прикро, що органи МВС виконують злочинні накази і безвідповідально ставляться до виконання своїх обов’язків. Хто понесе відповідальність за те, що в розгоні мирних протестувальників були задіяні курсанти? На якій підставі їх залучало МВС?” – наголосив Паламарчук.

Він відзначив, що за наявною інформацією до розгону Майдану були залучені курсанти Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ та Академії внутрішніх військ МВС України. Паламарчук направив депутатські звернення міністру внутрішніх справ Захарченку і ректорам відповідних вишів з вимогою надати пояснення щодо правових підстав залучення курсантів навчальних закладів МВС до розгону мирних протестувальників і інформацію щодо посадових осіб, причетних до відрядження і залучення курсантів.

Крім того, Паламарчук разом з колегами, народними депутатами Андрієм Кожем’якіним і Віталієм Яремою направили депутатський запит до Генпрокурора Пшонки щодо неналежного розслідування злочинів, які мали місце 30 листопада, 1 грудня та 10 грудня 2013 року.

“Вчинено очевидний злочин, який необхідно кваліфікувати як замах на вбивство мирних демонстрантів, в основному студентів. Сьогодні ми бачимо спробу вищого керівництва держави, прокуратури “призначити винних”, а не розслідувати злочин, як того вимагає закон. Влада ладна здати “призначених винними” декількох генералів та інших організаторів цього антилюдського злочину, не називаючи реальних замовників та безпосередніх виконавців-беркутівців”, – йдеться у депутатському зверненні.

Парламентарі вимагають від Генпрокурора притягнення до відповідальності всіх замовників, організаторів та безпосередніх виконавців злочинів проти мирних мітингувальників.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh