За 20 років в Лондоні закрилися 500 храмів і відкрилися 423 мечеті

Міжнародний незалежний аналітичний центр Gatestone Institute в неділю, 2 квітня, опублікував звіт, в якому було сказано, що за останні два десятиліття в Лондоні було закрито 500 християнських храмів, а “на сумних руїнах англійської християнства” були відкриті 423 мечеті, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на Christian Post.

«Британські мультикультуралісти годують ісламський фундаменталізм. Насамперед Лондонистан з новими 423 мечетями, побудованими на сумних руїнах англійської християнства», – заявили автори звіту.

Заробітчани і проблеми дітей – у статті “Мама по Скайпу”: що робити з дітьми заробітчан?

У звіті було зазначено, що починаючи з 2001 року в Лондоні 500 храмів усіх конфесій були закриті, а їх будівлі перетворилися на приватні будинки. У той же час число мусульман в столиці Великобританії зросла майже на мільйон. Цифри, наведені британським незалежним інститутом соціологічних досліджень NatCen Social Research Institute, показали, що тільки в період між 2012 і 2014 роками число британців, які заявляли про свою прихильність Церкви Англії (державної християнської Церкви), скоротилася з 21% до 17 % (на 1,7 мільйона осіб).

Різні британські соціологічні дослідження показали, що людей, які не належать до жодної релігії, зараз стало більше, ніж християн в Англії та Уельсі. У своєму звіті дослідники з Gatestone Institute підкреслили, що із занепадом християнства Британія стала набувати все більш ісламських рис. Так в Бірмінгемі, другому за величиною місті Британії, кілька разів збиралися петиції з проханням дозволити британським мечетям з допомогою гучномовців три рази в день закликати мусульман до молитви.

За даними Gatestone Institute число шаріатських судів у Лондоні неухильно зростає, 100 з них тепер працюють офіційно. «Ці нові суди засновані на відмові від недоторканності прав людини: цінності свободи та рівності, які складають основу англійського загального права, – зазначили в звіті дослідницького центру. – Культурний британський істеблішмент швидко капітулює перед ісламськими фундаменталістами у прийнятті їх вимог».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh